Зеленський призначив Сирського новим головнокомандувачем ЗСУ

Глава держави не став затягувати з призначенням нового керівника Збройними силами України. Отримавши згоду на відставку Залужного під час їх очної розмови, президент вже за дві години назвав ім’я нового головнокомандувача.

Ним став генерал Сирський, який є командувачем Сухопутних військ і ОСУВ «Хортиця».

Про це Зеленський повідомив у відеозверненні. За його словами, відсьогодні до керівництва ЗСУ приступає нова управлінська команда.

«Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським», – розповів президент і додав, що «говорив із генералами Мойсюком та Забродським і їх досвід – на службі державі».

За його словами, усі ці військові розглядаються на керівні посади в армії.

«Я призначив генерал-полковника Сирського Головнокомандувачем Збройних сил України», – зазначив Зеленський.

Він вважає, що Сирський – найбільш досвідчений український командувач.

«Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції… 2024 рік може стати успішним для України лише за умови ефективних змін в основі нашої оборони, якою є Збройні сили України», – резюмував президент.

Зазначимо, що Сирський ще з минулого року вважався найбільш вірогідною кандидатурою на посаду головкома у разі відставки Залужного. Окрім нього, останнім часом називали прізвище голови ГУР МОУ Буданова.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В столичном супермаркете «Фуршет» кот справил нужду в лоток с сахаром: видео

16.08.2017 - 21:12
Вчера в Киеве в магазине «Фуршет» на проспекте победы случилась история, всколыхнувшая интернет. Гулявший по заведению молоденький серый кот забрался в ящик с рассыпным сахаром и справил в нем нужду. ...

Савченко теперь еще и за амнистию боевиков (видео)

10.06.2016
Надежда Савченко не только не ...