Зеленський привітав з перемогою на виборах президента Індонезії

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з новообраним президентом Індонезії Прабово Субіанто. Про це український лідер повідомив у Telegram в понеділок, 18 березня.

«Привітав із перемогою на виборах і висловив надію на продовження взаємовигідних двосторонніх відносин. У 2022 році я представив Формулу миру – реальний шлях до справедливого миру – саме в Індонезії. Тепер ми готуємо інавгураційний саміт миру, і участь Індонезії в ньому для нас принципово важлива», – написав Зеленський.

Він додав, що він запросив Індонезію долучитися до участі в саміті та реалізації пунктів української Формули миру щодо продовольчої та ядерної безпеки, а також щодо обміну полоненими.

Раніше у Офісі президента виключили участь Росії у саміті миру, який відбудеться у Швейцарії. Але існує ймовірність, що російські представники будуть на другому саміті.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Нардеп Шахов сильным ударом в голову сбил на пол Мосийчука: жесткое видео

16.08.2018 - 22:15
В эфире телеканала Прямой произошел конфликт между нардепами Сергеем Шаховым из «Нашего края» и Игорем Мосийчуком из РПЛ. В ходе перепалки Шахов заявил, что Мосийчуку не следует ходить по гей-парадам ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...

Bellingcat опубликовал новое фото и видео Бука, из которого сбили боинг МН17

19.10.2017
Международная расследовательская группа Bellingcat выложила новое ...