Зеленський повідомив про відставку Єрмака
Увечері 28 листопада президент України Володимир Зеленський оголосив, що керівник Офісу президента Андрій Єрмак подав заяву про звільнення. Про це він повідомив у своєму зверненні, наголосивши, що в найближчий час відбудеться повне оновлення керівної ланки ОПУ.
Глава держави зазначив, що вже 29 листопада проведе консультації щодо того, хто може очолити його адміністрацію. За словами Зеленського, це рішення є частиною ширшого процесу внутрішнього переформатування, який має зміцнити українську систему управління в період війни.
Паралельно президент окреслив низку завдань для уряду та парламенту. Зокрема, Кабінет Міністрів і народні депутати мають завершити роботу над державним бюджетом, визначитися з кандидатурами на посади міністра енергетики та міністра юстиції, а також провести комплексну оцінку діяльності всіх чинних міністрів.
Зеленський повідомив, що Служба безпеки України отримає доручення проаналізувати ситуацію у правоохоронних органах і в регіонах. За його словами, будуть ухвалені відповідні кадрові та управлінські рішення.
Президент окремо підкреслив, що в умовах, коли фокус держави — на дипломатії та обороні, Україні необхідно демонструвати партнерам максимальну внутрішню стійкість і дисципліну. За його словами, жодні внутрішні процеси не мають відволікати від головного — захисту країни та збереження довіри міжнародних союзників.
На майбутніх переговорах із партнерами Україна буде представлена начальником Генерального штабу Андрієм Гнатовим, делегацією Міністерства закордонних справ, секретарем РНБО Рустемом Умєровим і представниками розвідки.
Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо, що НАБУ та САП проводять обшуки у керівника Офісу президента. Слідчі дії здійснюються в межах розслідування. Згодом сам Єрмак прокоментував обшуки та запевнив, що для слідчих «нема жодних перешкод».
Подпишитесь на новости
























