Зеленський порівняв Путіна з раком і ковідом

Російський президент Путін став в один рядок з такими хворобами, як рак, ВІЛ та ковід, а його кроки ведуть до Третьої світової війни. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для CBS, оприлюдненому у понеділок, 18 вересня.

«Путін став в один рядок з раком, ВІЛом, ковідом. Ви повинні зрозуміти, якщо суспільство Росії не розуміє, що ця трагедія буде на їхніх плечах, що це буде на їх совісті. Якщо вони не розуміють, то світ повинен обєднатися і сказати», – заявив він.

Глава української держави нагадав, що у Росії є дуже потужні сусіди.

«Я не говорю про багатомільйонні нації, є мільярдні нації, які повинні просто йому сказати, що твої кроки (Путіна – ред.) – це кроки, які ведуть до Третьої світової війни і винен в третій світовій війні будеш тільки ти – одна людина, одна хвороба», – сказав Зеленський.

Він нагадав, що війна, яка зараз забирає життя – «не лихо природне», «це не якийсь виклик, це рукотворне».

«Саме руками Путіна створена трагедія в світі, яка забирає життя мирних людей. Ось на що повинні звертати увагу країни світу. Це найголовніше. Боріться там, де нічого не працює, думайте, підключайте мозок розумних і талановитих людей всього світу там, де є виклик, там де планети може не бути, там, де життя скорочується. Перемагайте ВІЛ, перемагайте рак, перемагайте ковід, перемагайте те, що дійсно є трагедією. Але вибачте, де ковід, і де Путін», – резюмував він.

Нагадаємо, у липні Зеленський в інтерв’ю бразильському телеканалу Globo заявив, що блокування зернової угоди Росією є свідченням того, що президент РФ Володимир Путін – неадекватний, а його оточення заробляє шалені гроші на його рішеннях.

«Він (Путін – ред.) – справді неадекватна сьогодні людина. Зі своїм оточенням, у якому люди заробляють великі гроші на таких ось блокуваннях. Дуже прагматичне коло людей, яке в цьому живе, і поки йде війна, вони заробляють великі гроші», – сказав Зеленський.

За його словами, зараз Путін радикально налаштований на знищення українців, і наша країна – це лише перший його крок. Він не зупиниться на нашій країні, вважає президент України.

У січні Зеленський заявив, що Путін для нього ніхто.

А ще у жовтні 2022 року Зеленський оголосив, що Україна не може вести переговори із нинішнім керівництвом Росії, оскільки це неможливо робити з неадекватними людьми.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Самосвал разулся прямо на ходу (видео)

25.10.2015 - 12:45
У китайского самосвала на ходу отлетели колеса. К счастью, все обошлось благополучно и никто не пострадал. Как говорится, ничто не предвещало. Вроде бы спокойная дорога, обычное движение. И вдруг с ...