Зеленський пояснив, чому важливо виграти битву за Бахмут

Президент України Володимир Зеленський в інтерв′ю Associated Press коротко і зрозуміло пояснив, чому захист Бахмута також важливий для зміцнення зовнішнього партнерства нашої країни.

Адже в разі захоплення ворогом Бахмута на Києв збільшиться тиск тих, хто прагне припинити війну шляхом наших компромісів з російським агресором.

«Якщо він (Путін, – ред.) відчує трохи крові — відчує, що ми слабкі — він буде тиснути, тиснути, тиснути», — сказав Зеленський і додав, що в разі падіння Бахмута Путін «продасть цю перемогу Заходу, своєму суспільству, Китаю, Ірану».

Президент підкреслив, що у разі поразки в битві за Бахмут, українське суспільство відчує втому та підштовхне до компромісу. Але наразі він не відчуває подібного тиску.

Нагадаємо, на початку березня видання «Bild» з посиланням на неназвані джерела написало, що начебто Залужний вже декілька тижнів рекомендує президенту вивести війська з Бахмуту. 

Після цього, 6 березня, двоє найбільш відомих українських бойових генералів – головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і командувач Сухопутними військами Олександр Сирський (в минулому командуючий ООС) – виступили за продовження оборони Бахмута і подальше посилення його гарнізону.

Принципово важливо, що про це тоді повідомив Офіс президента в матеріалі про засідання Ставки верховного головнокомандувача. Причому вказувалося, що це була їх відповідь на запитання Володимира Зеленського.

З тих пір Сили оборони фактично зупинили просування ворога. Бої продовжуються…



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Редчайший случай – Коноплянка забил гол головой: видео

18.12.2016 - 01:38
Полузащитник сборной Украины Евгений Коноплянка наконец-то открыл счет своим голам за «Шальке» в рамках национального чемпионата — сравнял счет в матче с «Фрайбургом» в рамках 15 тура Бундеслиги. Евгений забил ударом ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...

«Динамо» выиграло у «Шахтера»: видео гола

22.07.2017
Киевское «Динамо» наконец-то сумело собраться ...