Зеленський погодив нову посаду для Залужного

Раніше такі чутки виникали, але мало хто в них вірив. Але сьогодні вони стали реальністю. Мова про нову посаду для ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Презедент Зеленський погодив кандидатуру Залужного на посаду посла України у Великій Британії і Північній Ірландії.

Про це повідомляє  Міністерство закордонних справ України на своєму офіційному сайті. Уточнюється, що відомство вже спрямувало британській стороні відповідний запит.

Нагадаємо, після відставки Залужного президент пропонував йому залишитися у команді.

У липні минулого року з посади посла України у Британії звільнили Вадима Пристайка (перед тим був головою МЗС). Рішення абсолютно очікуване, адже Пристайко свідомо чи просто необдумано розкритикував президента в досить слизький ситуації.

Зеленський у відповідь на слова тодішнього очільника Міноборони Британії Бена Воллеса про те, що Україні слід більше дякувати за допомогу, а не вимагати додаткові види озброєння, дозволив собі достатньо різкий словесний оборот. Він щиро йому подякував, подякував народу Британії і Уряду в цілому. А потім додав, що в разі необхідності можемо додатково кожен ранок дякувати Воллесу. І ось тут Пристайко назвав слова Зеленського нездоровим сарказмом. Навіть, якщо так, то посол немає в такий момент собі дозволяти подібне.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко на юбилее Гордона зажигательно станцевала под песню Сердючки: видео

22.10.2017 - 12:24
Похоже, Надежда Савченко всерьез задумывается над тем, чтобы стать столичной светской львицей. По крайней мере, первые движения в этом плане она уже сделала. Нардеп и телеведущая эффектно вытанцовывала перед сценой ...

Мэр Червонограда опубликовал видео кортежа Порошенко на бездорожье

26.02.2019
Мэр Червонограда Львовской области Андрей ...