Зеленський підтвердив використання Україною ракет ATACMS

Президент України Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні підтвердив отримання далекобійних ракет від США і їх успішне дебютне викоритання. Глава держави подякував за це США, згадавши про домовленність із Байденом.

«Дякую всім, хто воює й працює заради України! Дякую всім, хто допомагає! І сьогодні особлива вдячність Сполученим Штатам. Наші домовленості з президентом Байденом виконуються. Виконуються дуже влучно – «атакамси» себе показали«, — сказав Зеленський.

Як ми вже повідомляли, в ніч на 17 жовтня українські війська завдали потужних ударів по аеродромах російських фашистів поблизу Луганська і Бердянська. В результаті було знищено 9 гелікоптерів, інша техніка, а також безпосередньо загарбники.

В Мережі з’явилося відео моменту обстрілу аеродрому в Бердянську. Видно, що було декілька прильотів, причому дуже точних. Голос за кадром, що коментує події, висловлює здивування точності й потужності ударів.

Зазначимо, що росіяни припустили, що ЗСУ використали балістичні ракети ATACMS. Через деякий час про це також повідомили впливові американські ЗМІ. І ось маємо офійійне підтвердження від президента України.

При цьому, американські ЗМІ повідомили, що Україні надали ракети дальністю польоту 160 км, хоча ми розраховували на ті, що летять до 300 км.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские танкисты провели учения в районе проведения АТО, видео

29.01.2018 - 01:08
Пресс-центр штаба АТО и военное телевидение показали видео, как украинские танкисты оттачивают свое мастерство на одном из полигонов в районе проведения антитеррористической операции. В сопроводительном  к видео тексте указывается, что ...

В Киеве толпа напала на Зоряна Шкиряка: видео

06.11.2017
Толпа здоровых парней вытолкала из ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...