Зеленський отримав згоду Залужного на відставку

Дякувати Богу, без скандалів, образ і контри. Саме так сьогодні сталося те, про що давно говорили, як про вирішене питання. А саме про заміну головнокомандувача ЗСУ.

Сьогодні президент Володимир Зеленський вчергове зустрівся з головкомом Валерієм Залужним, після чого обидва повідомили про рішення щодо оновлення керівництва ЗСУ.

«Зустрівся з генералом Валерієм Залужним. Подякував за два роки захисту України. Обговорили, якого оновлення потребують Збройні сили України. Обговорили також, хто може бути в оновленому керівництві Збройних сил України. Час для такого оновлення – саме зараз», – написав Зеленський у себе в соцмережах.

Президент зазначив, що запропонував Залужному й надалі бути в команді.

У свою чергу Валерій Залужний написав у Telegram, що «завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року».

«Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом. Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії», – написав він.

Залужний подякував усім, хто поруч – команді Генштабу, Міноборони і президенту і всиловив впевненість, що українці обовʼязково переможуть.

І Зеленський, і Залужний з повагою один до одного прокоментували спільну роботу і подальші плани, а також виклали фото, що має підтверджувати їх нормальні стосунки.

Нагадаємо, в кулуарах говорять про Сирського і Буданова, як можливих кандидатів на посаду головнокомандувача ЗСУ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Маритиму» и вышло в групповой турнир Лиги Европы: видео голов

24.08.2017 - 21:39
Киевское «Динамо», вылетевшее из Лиги Чемпионов, реабилитировалось в двухматчевом противостоянии с португальской «Маритиму» за право попасть в групповой турнир Лиги Европы. Сегодня в Киеве «Динамо» добилось успеха. На 32-ой минуте ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...

Как кошка сокрушалась о непутевости котят (видео)

29.12.2015
Все матери, что человечьи, что ...