Зеленський назвав останню ставку Путіна у війні

Країна-агресор Росія зробила ставку на керовані авіабомби. Це остання ефективна ставка її лідера Володимира Путіна у війні проти України.

Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні до учасників Дельфійського економічного форуму у Греції в середу, 10 квітня.

Він розповів про свої вчорашні відвідини Харкова, який розташований лише за 40 кілометрів від кордону з Росією.

«Така невелика відстань дає Путіну змогу особливо жорстоко тероризувати це місто. Від перших днів цієї війни Харків зазнає ударів російськими ракетами. Майже чверть міста спалено. Уявіть собі: щоночі й щодня постійна загроза того, що російська ракета за кілька хвилин долетить до міста й поцілить по будь-якому обʼєкту – по звичайному будинку чи по університету, чи по школі або якомусь підприємству», – сказав Зеленський.

Згодом, як він зазначив, Росія почала використовувати проти харків’ян іранські «шахеди», віднедавна – авіабомби.

«Путін зараз робить ставку саме на такі бомби. На можливість знищити все до руїн і зайти потім на порожнє місце – місце, де було нормальне життя до російської війни. Це остання, і остання ефективна ставка Путіна в цій війні. Саме на терор», – заявив глава держави.

Водночас Зеленський наголосив, що «Україна показала, що немає в Росії таких літаків і таких ракет, які ми не могли б збити». Наші військові можуть захищати нормальне життя навіть за 40 кілометрів від Росії, але їм потрібні відповідні інструменти, які є у світу – системи ППО та бойові літаки.

«Кілька десятків систем та достатня кількість сучасних винищувачів – і взагалі не буде проблеми російської авіації та бомб. Нам потрібна артилерія, щоб відсувати фронт і повертати нормальне життя на окуповану Росією землю. І нам потрібна справедливість – такий тиск на Росію, який не дасть Путіну змоги збільшувати його воєнний потенціал: щораз більші санкції проти Росії, конфіскація путінських активів і нуль толерантності до російської дезінформації», – заявив Зеленський і додав, що для цього потрібна тільки політична воля партнерів.

Він також підкреслив, що «можна перемогти в цій війні, але не дефіцитами здобувається перемога».

Нагадаємо, в останні тижні Харківська область у центрі уваги через постійні обстріли російських агресорів і інформацію про їхній можливий наступ на Харків.

У свою чергу Зеленський заявляв, що Харків надійно захищено з точки зору оборонних рубежів, але треба посилити ППО.

Раніше Зеленський відповів на спроби російського диктатора Володимира Путіна пов’язати теракт у московському «Крокус сіті холл» з Україною, нагадавши, що саме Путін десятиліттями займається терором. Про це Зеленський сказав у відеозверненні у понеділок, 25 березня.

«Сьогодні Путін знову розмовляв сам із собою, і це знову транслювали по телебаченню. Знову звинувачує Україну. Хвора й цинічна істота. Всі в нього терористи, окрім нього самого, хоча терором уже два десятиліття живиться саме він», — сказав  тоді Зеленський.

Він підкреслив, що саме Путін є найбільшим вікном для терору. «І коли його не стане, запит на терор і насильство щезне разом із ним, бо це його запит. Нічий більше», — заявив Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Танец шамана, вызывающего дождь, заслуживает участия в талант-шоу (видео)

27.01.2016 - 14:56
Танец шамана, вызывающего дождь, для африканских племен явление обыденное, хоть и полезное – с их точки зрения. А вот для людей, которые сами себя причисляют к цивилизованному миру – это ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

16.02.2019
Рабиновичу на двери какая-то сволочь ...