Зеленський назвав країни, готові поставити Україні танки

Президент України Володимир Зеленський назвав країни, готові поставити нам західні танки. Про це мова пішла під час спільної прессконференції з головою Євроради Шарлем Мішелем.

Голова держави зазначив, що перед загрозою посилення російського тиску ЗСУ мають мати артилерію і танки. І зараз багато залежить від надання країною-виробником танків свого дозвілу на їх реекспорт. Фактично прямий натяк на уряд Німеччини, без рішення якого неможливо отримати Leopard-2.

Раніше було відомо про намір Полбщі поставити в Україну роту таких танків (14 одиниць), крім того, відповідна ініціатива була на рівні парламенту Фінляндії. Зеленський додав до них Іспанію і Португалію.

«І Польща готова, і Фінляндія, Португалія, Іспанія, і ще достатня кількість країн, які готові забезпечити Україну навіть невеликою кількістю танків, яка у них же на озброєнні. І готові були це зробити раніше. Ми всі очікуємо згоди країни, яка має права на ті чи інші відповідні ліцензії», – наголосив Зеленський.

Додамо, що в ЗМІ також говорили про Данію…

Водночас він наголосив, що Україна не лише розраховує на допомогу партнерів, а й працює над виробництвом власного озброєння.

На сьогодні рішення про передачу Україні 12 танків Challenger-2 прийняв Уряд Британії. З початку лютневого вторгнення ми отримували танки радянського виробництва від Чехії, Польщі і деяких інших країн.

Додамо, що сьогодні також з’явилася інформація про роздуми Франції щодо постачання Україні своїх важких танків Leclerc.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Газовая атака в Сирии унесла жизни сотни людей. США и ЕС назвали виновных: видео первых минут

04.04.2017 - 21:46
Варварские методы войны в Сирии шокируют весь цивилизованный мир. Сегодняшняя химическая атака просто беспрецедентна. Удар, в результате которого было высвобождено токсичный газ, был осуществлен по городу Хан Шейхун в центре ...

Порошенко поднял шапку солдата: появилось видео

14.03.2018
Пресс-секретарь президента Святослав Цеголко опубликовал ...