Зеленський і Трамп провели телефонну розмову
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, під час якої сторони обговорили безпекову ситуацію та спільні дії для досягнення стійкого миру.
За словами Зеленського, особливу увагу приділили захисту українців від російських атак і зміцненню оборонних можливостей. Також йшлося про підсумки зустрічі Трампа з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
«Домовились координувати зусилля та залишатися на постійному зв’язку», – зазначив глава держави.
Президент Володимир Зеленський подякував американському лідеру Дональду Трампу за рішення щодо передачі Україні систем ППО Patriot. Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні в понеділок, 14 липня.
Подпишитесь на новости
























