Зеленський і Трамп провели телефонну розмову

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, під час якої сторони обговорили безпекову ситуацію та спільні дії для досягнення стійкого миру.

За словами Зеленського, особливу увагу приділили захисту українців від російських атак і зміцненню оборонних можливостей. Також йшлося про підсумки зустрічі Трампа з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

«Домовились координувати зусилля та залишатися на постійному зв’язку», – зазначив глава держави.

Президент Володимир Зеленський подякував американському лідеру Дональду Трампу за рішення щодо передачі Україні систем ППО Patriot. Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні в понеділок, 14 липня.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сожгли чучело Путина: видео

18.03.2018 - 14:21
Проведение выборов российского президента в аннексированном Крыму не признает мировое сообщество. Как и во многих городах Украины, винничане призвали жителей полуострова бойкотировать кремлевский фарс, а также сожгли чучело Путина в ...

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта ...

Птичка ловит рыбу на приманку (видео)

21.05.2016
Одна маленькая, но очень умная ...