Зеленський анонсував «важливі новини» для захисту України

Президент Володимир Зеленський анонсував «важливі новини» для українських захисників та всієї країни. Про це він сказав у відеозверненні в п’ятницю, 29 вересня.

«Цей тиждень значно посилив нашу державу й наших людей. Ще й завтра (30 вересня – ред.) будуть важливі для України новини – для наших воїнів, для всієї нашої держави» – сказав глава держави.

Він запевнив, що влада працює над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності – внутрішньої міцності – та потрібної співпраці зі світом.

«Щоб світ нас чув, розумів і підтримував. Я дякую всім, хто допомагає», – додав президент.

Зеленський запевнив, що Україна обов’язково переможе, «не лише завдяки силі нашої зброї, а й завдяки силі нашого духу, силі українських характерів, нашої людяності».

Раніше стало відомо, що Україна і Франція уклали угоди в галузі ОПК. Вони підписані як з великими виробниками військової техніки, так і з малими підприємствами, що працюють у сферах артилерії, бронетехніки, безпілотників і розмінування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бекхэм поцеловал Элтона Джона: появилось видео

21.05.2018 - 20:23
На Западе вовсю обсуждают поцелуй бывшего футболиста Дэвида Бекхэма в уста певца Элтона Джона. Последний является открытым геем, а за Дэвидом этого не наблюдалось. Поцелуй сняли на видео во время ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...

Появилось новое видео взрыва и обрушения дома в Ижевске

09.11.2017
В российском городе Ижевск, знаменитый ...

Винница с высоты птичьего полета

11.11.2015
Максим Крячко и Андрей Кучеренко ...