Зеленський анонсував «важливі новини» для захисту України

Президент Володимир Зеленський анонсував «важливі новини» для українських захисників та всієї країни. Про це він сказав у відеозверненні в п’ятницю, 29 вересня.

«Цей тиждень значно посилив нашу державу й наших людей. Ще й завтра (30 вересня – ред.) будуть важливі для України новини – для наших воїнів, для всієї нашої держави» – сказав глава держави.

Він запевнив, що влада працює над тим, щоб і наступні тижні додали Україні міцності – внутрішньої міцності – та потрібної співпраці зі світом.

«Щоб світ нас чув, розумів і підтримував. Я дякую всім, хто допомагає», – додав президент.

Зеленський запевнив, що Україна обов’язково переможе, «не лише завдяки силі нашої зброї, а й завдяки силі нашого духу, силі українських характерів, нашої людяності».

Раніше стало відомо, що Україна і Франція уклали угоди в галузі ОПК. Вони підписані як з великими виробниками військової техніки, так і з малими підприємствами, що працюють у сферах артилерії, бронетехніки, безпілотників і розмінування.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер вырвал победу у Зари: видео голов

12.03.2017 - 22:08
После неожиданного поражения «Динамо» в Кропивницком от «Звезды» (0:2) чуть было не лишился очков в 21-ом туре чемпионата Украины лидер донецкий «Шахтер». Горняки вырвали победу у идущей третьей в чемпионате ...

ВСУ уничтожили позиции террористов на Светлодарской дуге: видео

12.02.2019
В украинском информационном поле появился ...

Украина эффектно обыграла Сербию: видео голов

15.11.2016
В Харькове сборная Украины сыграла ...