Збірна України зіграла внічию 3:3 з Німеччиною

Завершився товариський матч між збірними Німеччини та України. Команди грали на стадіоні «Везерштадіон» у Бремені (Німеччина). Матч став дебютним в якості головного тренера для Сергія Реброва. Німці теж мали привід поборотися за перемогу — це була їх 1000 гра в історії збірної.

Збірна України упустила перемогу, ведучи в рахунку 3:1 під час матчу. Зустріч завершилася бойовою нічиєю – 3:3.

Німці повели у рахунку вже на шостій хвилині: швидким голом відзначився форвард Ніклас Фюллькруг. Проте українці пішли на перерву, обігруючи опонентів: спочатку на 19-й хвилині відзначився Віктор Циганков, а через чотири хвилини захисник хозяїв поля Антоніо Рюдігер зрізав м’яч у ворота після удару Михайла Мудрика.

Через 11 хвилин після початку другої половини зустрічі наші хлопці зміцнили перевагу — другий м’яч на свій рахунок записав Циганков. Незважаючи на це, Німеччина зуміла уникнути поразки завдяки голам Кая Хаверца на 83-й хвилині та Йозуа Кімміха на 90+1-й з пенальті. У дев’яти попередніх очних зустрічах збірна України ніколи не обігравала німців.

На жаль, сьогодні не втримали перемогу, яка була дуже близько.