Збірна України вирвала перемогу у Боснії і Герцеговини

Завершився неймовірно важкий матч 1/2 фіналу Шляху В у рамках кваліфікації до чемпіонату Європи — 2024, в якому збірна Боснії та Герцеговини приймала Україну.

На жаль, наша команда нічого не змогла створити за 85 хвилин гри. Більше того, програвала на той момент. На 57-й хвилині захисник збірної України Микола Матвієнко відправив м’яч у власні ворота та вивів господарів уперед. І ось тут трапилося диво!

Звати диво — Роман Яремчук. Хоча, створили для нього момент супер класний пас Мудрика на Коноплю і скидка останнього під удар…

А через три хвилини Яремчук асистував на форварда Артема Довбика, який замкнув розкішний пас ударом головою. Вже в доданий час двічі мав забивати Мудрик, але рахунок 2:1 так і зберігся до фінального свистка.

У фінальному матчі українці зіграють зі збірною Ісландії, яка обіграла Ізраїль 4:1.