Збірна України перемогла Ісландію і вийшла на Євро-2024

Збірна України здобула другу поспіль вольову перемогу. Цього разу 2:1 над Ісландією. Це дозволило підопічним Сергія Реброва отримати путівку на чемпіонат Європи, який влітку відбудеться у Німеччині.

Перший м’яч був забитий на 30 хвилині, коли півзахисник Альберт Гудмундссон вивів збірну Ісландії вперед. На 54-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок із передачі півзахисника Георгія Судакова.

На 84-й хвилині гравець «Челсі» Михайло Мудрік відправив переможний м’яч у ворота ісландців. Йому асистували Циганков і Судаков.

Ісландія перемогла Ізраїль з рахунком 4:1, а Україна лише наприкінці матчу з Боснією і Герцеговиною спочатку зрівняла рахунок, а потім й забила переможний гол — 2:1.

Як відомо, Україна через відбірковий турнір на чемпіонат путівку вибороти не змогла — в нашій групі були гранди Англія і Італія (до речі діючі чемпіон і віцечемпіон Європи). І якщо б не хибне рішення судді у останньому матчі з Італією (був 100-відсотковий пенальті у ворота суперників на останній хвилині матчу), команда Реброва обійшла б італійців…

На чемпіонаті ми потрапимо у групу Е. Чи не вперше в історії нам пощастило — це одна з найслабкіших груп. Там опинилися збірні Бельгії, Словаччини і Румунії. Наприклад, є групи де зійшлися Нідерланди і Франція, а також Іспанія і Італія. Бути в таких групах — практично не мати шансів на вихід з них.