Засудженого за вбивство Флойда поліцейського тяжко поранили у в’язниці

Колишнього американського поліцейського Дерека Шовіна поранили ножем у в’язниці в Аризоні. Він був засуджений за вбивство афроамериканця Джорджа Флойда, повідомляє CNN.

Напад на Шовіна підтвердив Офіс генерального прокурора Міннесоти Кіта Еллісона. Він стався 24 листопада. Прокуратура повідомила, що засуджений перебуває у стабільному стані.

«Мені прикро чути, що Дерек Шовін став об’єктом насильства. Він був у належний спосіб засуджений за скоєні злочини. І, як і будь-яка людина, що перебуває у в’язниці, повинен мати можливість відбувати покарання, не боячись помсти чи насильства», — сказав Кіт Еллісон.

The Washington Post наголошує, що Шовін отримав серйозне поранення, але очікується, що він виживе. Раніше ЗМІ повідомляли, що колишній поліцейський нібито помер.

Адвокат колишнього поліцейського Грег Еріксон повідомив ЗМІ, що йому поки що не вдалося зв’язатися зі своїм підзахисним.

У травні 2020 року у Міннеаполісі афроамериканець Джордж Флойд загинув після затримання поліцією. Після цього у США спалахнули масові антирасистські протести Black Live Metter. 

20 квітня 2021 року суд присяжних у Міннеаполісі (штат Міннесота) визнав Шовіна винним у ненавмисному вбивстві. Усі 12 присяжних визнали його винним за трьома пунктами звинувачення: в умисному вбивстві другого ступеня (без обтяжуючих обставин), ненавмисному вбивстві і вбивстві третього ступеня, яким вважається брутальна неповага до людського життя, що по необережності спричинила смерть.

Передбачалося, що з огляду на відсутність судимостей Шовін отримає від 10 до 15 років, але суд США засудив його до 22 з половиною років в’язниці.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео смертельного падения руфера с моста в Киеве

04.06.2017 - 22:24
В последнее время в моде экстремальные виды развлечений и спорта. Естественно, они сопряжены с высоким уровнем травматизма. Да и случаи гибели, к сожалению, не редкость. Вчера трагедия произошла в Киеве, ...

«Заря» в Испании победила «Атлетик»: видеообзор

28.09.2017
Ай-да луганская «Заря», ай-да красавцы! ...

Активисты АВС задержали пьяных таможенников на работе: видео

19.02.2019
Сотрудники таможенной службы попали на ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...