Заступник голови Вінницької облради Чаленко йде з посади

Депутат Вінницької облради Дмитро Чаленко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що достроково припиняє повноваження заступника голови обласної ради 8 скликання. Відповідну заяву він вже подав на ім’я голови ради Вячеслава Соколового.

«Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного Гуманітарного штабу», — пояснив він у дописі.

За його словами, за період роботи заступником голови було «втілено у життя актуальні для громад області проєкти».

«Тривала робота по підвищенню рівня комфорту проживання у громадах за допомогою обласного конкурсу «Комфортні громади», розроблено Стратегії розвитку громад. Разом з командою напрацювали міцні та продуктивні міжнародні відносини та співпрацю з різними громадськими організаціями, фондами, створили агрокластер «Агровін» та багато інших перспективних проєктів, які працюватимуть далі на розвиток Вінниччини», — зазначив він.

Наразі Дмитро Чаленко повідомив, що повертається у бізнес. До 2020-го він очолював Вінницький олієжиркомбінат.

«Продовжуватиму свою діяльність за даними напрямами роботи, як радник голови обласної Ради на громадських засадах. Також продовжу активно займатись благодійністю та допомагати нашим захисникам і захисницям наближати Перемогу разом з командою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу», — зауважив Дмитро Чаленко.

«Я – вінничанин. Виріс на Вишеньці. Після закінчення 18-ї школи вступив до нашого Національного технічного університету. На сьогоднішній день у мене дві освіти. По першій я інженер-електрик, по другій – економіст, — розповідав Чаленко про себе в одному з інтерв’ю «РЕАЛу». — Свою трудову діяльність розпочинав в «Українському енергетичному консорціумі» менеджером.

Потім працював в інших фірмах, а згодом пов’язав свою долю з компанією КМТ. Так вийшло, що на колишній роботі перетинався з різних питань із керівниками вищої ланки комбінату. Мене помітили і запропонували працевлаштування. З 2003 року працюю на Вінницькому масложиркомбінаті – раніше компанії КМТ, а тепер промислової групи ViOil. Спочатку був заступником голови правління, а з 2007-го став головою…».


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Видео паренька из Габона, поющего голосом Селин Дион, покоряет Интернет

27.07.2016 - 13:32
Подражение Селин Дион может стать началом творческой карьеры для 17-летнего простого паренька из Габона. Ним якобы уже заинтересовались продюсеры. Молодой житель Либревиля, сидя на ступеньках в подъезде дома, акапельно исполнил ...

«Уезжай отсюда»: в России Путину устроили обструкцию. Видео

15.03.2018
В российской Махачкале школьники кричали ...

Над Уралом пролетел огненный шар, видео

04.03.2018
Случайно на камеру видеорегистратора жителя ...