Залужному та Буданову присвоїли звання Героя України

Президент України Володимир Зеленський присвоїв колишньому головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та голові ГУР Кирилу Буданову звання Героя України. Про це свідчать укази глави держави, оприлюднені напередодні.

«За визначні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка Залужному Валерію Федоровичу – генералу», – йдеться в указі.

Що стосується Буданова, то найвищу нагороду він отримав «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові».

«Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Золота Зірка Буданову Кирилу Олексійовичу – генерал-лейтенанту», – додається в указі.

Також звання Герой України з удостоєнням ордена Золота Зірка присвоєно підполковнику В’ячеславу Агеєву.

Нагадаємо, вчора після зустрічі Зеленського із Залужним було досягнуто згоди на перезавантаження керівництва ЗСУ. В результаті головнокомандувач пішов у відставку, а вже за годину-півтори цю посаду отримав генерал Сирський.

Відставка Залужного відбулася максимально коректно, фактично за його згодою.

Буданов був одним з двох претендентів на посаду головнокомандувача, але президент вирішив зупинитися на Сирському, який має набагато більше досвіду і є бойовим генералом.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Винницкая «Нива-В» продолжила ничейную серию в домашней встрече со «Скалой»: видео

27.08.2017 - 16:08
Домашний поединок винницкой «Нивы-В» против «Скалы» из Стрыя 26 августа завершился «боевой» ничьей. На гол «нивовца» Дмитрия Осадчего гости из Львовщины ответили точным ударом Валерия Сада. После 35-ой минуты матча ...