Залужний отримав у спадок мільйон доларів і віддав їх ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний в черговий раз приємно здивував. Спочатку він несподівано отримав отримав у спадок із США 1 мільйон доларів. А після цього перерахував ці гроші на потреби української армії.

Цю історію розповідає The New York Times.

За інформацією видання, Залужний отримав спадок від американця українського походження Григорія Степанця. Про це повідомила родина Степанців. У січні генерал пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України. Це підтверджує пресслужба ЗСУ.

Залужний вміє дивувати. І не тільки ворога на фронті. Так, минулої весни волонтери міжнародної розвідспільноти InformNapalm випустили дві колоди гральних карт, на яких зображені військові злочинці РФ, російські політики та пропагандисти. І про цетоді повідомив у Facebook головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний!

Як він розповів, рівно 20 років тому, 2002 року, подібні карти випустили Центральне командування армії США. Тоді вони на них розмістили військових злочинців. Граючи у такі карти, військові США запам’ятовували свої цілі. Вже 2022 року волонтери InformNapalm продовжили цю традицію, випустивши карти з військовими, політичними та пропагандистськими представниками Кремля.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Депутата Татьяну Чорновол побили на редуте блокады: видео

06.03.2017 - 23:32
Нардеп Татьяна Чорновол в понедельник побывала в Кривом Торце, где находится один из редутов блокады, которую организовал Семенченко. Она попыталась призвать людей снять блокаду и не подыгрывать России, однако, не ...

ВСУ уничтожили ДОТ террористов с помощью ПТУР: новое видео

16.02.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин опубликовал ...

Что сгорело в небе над Львовом (видео)

25.01.2016
Над Львовом было заметно падение ...

В Швеции применили авиабомбы для тушения пожара: видео

27.07.2018
Истребители могут быть полезны не ...