Захворюваність на ГРВІ та грип на Вінниччині значно перевищила базовий рівень

За офіційною інформацією ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ України», минулого тижня в регіоні різко зросла кількість хворих. Про це сьогодні повідомляють у ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ України».

Так, станом на 26 січня по результатам 4-го тижня місяця захворюваність склала 719,1 випадів на 100 тис. населення, що на 21,7 % вище базового рівня.

В абсолютних числах ситуація наступна. Всього захворіло 10990 осіб, в т. ч. 113 осіб, що мали лабораторно підтверджені випадки COVID-19, серед захворілих 5558 (50,5%) дітей. Було госпіталізовано 416 осіб, в т. ч. 263 дитини. Зареєстровано 1 летальний випадок. Фактично кожний другий випадок хвороби реєстрували у дітей. Зрозуміло, що насправді захворіло ще більше, адже далеко не всі звертаються до лікарів.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Вінниці, Гайсинському, Жмеринському, Тульчинському та  Хмільницькому районах.

З понеділка, 29 січня, всі школярі Вінницької громади перейшли на навчання в онлайн форматі. Відповідне рішення ухвалила сьогодні, 26 січня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, минулого тижня у Вінницькій області зареєстровали перший випадок смерті пацієнта, який хворів на грип. Окрім вірусної інфекції у померлого 1960 р.н. констатували складний перебіг хронічних захворювань.

Грип – це серйозне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті, збудником якого є віруси трьох типів: А, В, С. Віруси грипу В і С викликають поодинокі захворювання, вірус типу А найчастіше стає причиною спалахів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко заявил, что убитые в Княжичах полицейские грабили дом: видео

27.01.2017 - 23:27
Юрий Луценко в эфире ТСН рассказал о том, что на самом деле произошло в Княжичах. Вернее приоткрыл завесу над трагедией. Напомним, перестрелка произошла утром 4 декабря. Первоначальная версия случившегося была такой. ...

Единственная в Украине «школа звонарского искусства»

21.10.2015
Единственная в Украине «школа звонарского ...

В России массовые репрессии к митингующим: фото, видео

12.06.2017
Власти России продолжают жесткими мерами ...