Захід радить Києву змістити акцент з Донбасу на південь

Минулої доби російські окупати, незважаючи на великі втрати, вели наступальні дії на Лиманському (Кремінському), Бахмутському, Авдіївському (Донецькому) та Новопавлівському (Вугледарському) напрямках.

При цьому на Куп’янському (Сватівському), Запорізькому та Херсонському ворог переважно обороняється. Про це в ранковому звіті розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Олександр Штупун.

Як бачимо, агресору вистачає ресурсів для штурмових дій на чотирьох з семи існуючих напрямків.

В цьому сенсі дивує, а якщо чесно, то навіть дратує порада Києву від анонімних союзників переключити увагу з боротьби за Бахмут на потенційний наступ на південному напрямку. Про це повідомив американський телеканал «CNN»:

«Американські та західні офіційні особи закликають Україну переключити увагу з жорстокої багатомісячної боротьби в східному місті Бахмут на потенційний наступ на півдні, використовуючи інший стиль ведення бойових дій, який би використовував переваги нової військової техніки на мільярди доларів, яку нещодавно придбали західні союзники».

На жаль, розумники не пояснили, як саме це зробити. Адже зараз ворог насичив всю лінію фронту «гарматним м’ясом», а тому повторити вересневе харківське диво ніяк неможливо. Для наступу потрібно мати відчутну перевагу… А військова техніка на мільярди доларів в більшості своїй лише обіцяна і фізично ще не в Україні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как вылечить зависимость от смартфонов, – курьезный способ: видео

13.02.2017 - 19:30
Девушка, занятая смартфоном, влетела в фонтан Камеры видеонаблюдения – золотое дно для тех, кто коллекционирует различные интересные жизненные ситуации. На одну из них, расположенную в торговом центре, попали интересные кадры, ...

Пчеловод на спор сел на улей без штанов: видео

01.09.2017
Часто так бывает, что мужики ...