Загарбники захопили нові позиції на Кремінському напрямку

Нещодавно російські інтервенти здійснили підтверджені просування поблизу окупованої Кремінної (Лиманський напрямок). Заявивши про це в останньому зведенні про ситуацію в Україні, американський Інститут вивчення війни (ISW) не навів деталей і не вказав конкретних локацій. Також недостатньо чітко звучить слово «нещодавно».

Швидше за все мова йде про напрямок на вільні села Ямполівка та Терни, до яких окупанти з великими втратами повільно просуваються на протязі останніх місяців.

Хоча авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» на своїй актуальній мапі саме за 22 березня змін на цій ділянці фронту не зафіксував; однак інколи він зумисно затримує їх заради безпеки наших захисників.

А блогер і лейтенант Збройних сил України з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» о 10:24 написав:

«Вчора під Тернами орки працювали усім спектром озброєння: керовані авіаційні бомби, реактивні системи залпового вогню «Град», ствольна артилерія 152 мм, міномети 120 мм, танки… Пацани відбиваються з усіх сил, ситуація вкрай напружена, але під контролем».

Головне, щоб наші захисники не були затиснені ворогом до берегу великого ставку на річці Жеребець, адже це означатиме повне оточення.                


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы в метро Санкт-Петербурга: много погибших (видео)

03.04.2017 - 15:43
Во время серии взрывов сразу на нескольких станциях метро Санкт-Петербурга много погибших и раненых. В частности, в результате взрыва на станции «Технологический институт» погибли минимум 5 человек, еще 50 ранены. ...

ID-картка замість паспорта

12.08.2016
З 1-го жовтня паспорти у ...