З приходом Маска Twitter не захищає користувачів від пропаганди РФ

Соцмережа Twitter майже перестала боротися з інформаційною дезінформацією, зокрема проплаченою російською пропагандою, після того, як компанію придбав мільярдер Ілон Маск.

Про це повідомляє BBC з посиланням на джерела у Twitter.

За даними BBC, під керівництвом Маска Twitter звільнив кілька тисяч співробітників, після чого у компанії практично не залишилося фахівців, які б займалися модерацією контенту у соцмережі.

Діючі і колишні працівники компанії розповіли виданню, що за останні місяці в соцмережі помітно зросла кількість публікацій з агресивною риторикою, розпалюванням ненависті, пропагандою сексуальних злочинів, а також стало більше політичної пропаганди та інформаційних маніпуляцій.

«З команди пішли кілька ключових експертів, які займалися конкретними регіонами – так званими суб’єктами загрози: від Росії до Китаю», – розповів BBC колишній співробітник Twitter.

Переворотів в Україні ніколи не було, проте завжди були вільні люди. Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк у своєму Twitter-акаунті 26 лютого. Він відреагував таким чином на слова американського бізнесмена про «переворот» в Україні, під яким він мав на увазі Революцію Гідності.

«Вільні товариства впливають на держави через діалог/вибори. Поневолені товариства виходять на вулиці, щоб позбутися репресивних держав. Це база Свободи… В Україні ніколи не було переворотів, але завжди були вільні люди. Перестаньте читати російські газети«, — написав Подоляк.

Зазначимо, що Ілон Маск раніше назвав Революцію Гідності «переворотом». Подібне ствердження відповідає російським пропагандистським штампам.

«Ці вибори, можливо, були сумнівними, але немає жодних сумнівів у тому, що переворот справді був», — йшлося у відповіді Маска на цитату професора Джона Місхаймера за 2014 рік про те, що повалення режиму «демократично обраного» президента Віктора Януковича і так званий «переворот» нібито стали «останньою краплею» глави Кремля Путіна.

Раніше Михайло Подоляк звинуватив американського мільярдера і нового власника соціальної мережі Twitter Ілона Маска у допомозі російській пропаганді. Чиновник написав у своїй соціальній мережі, що Маск штучно знижує популярність офіційних сторінок української влади у Twitter.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как перевоспитать агрессивную кошку

09.10.2016 - 15:05
Насколько сложно перевоспитать агрессивную, кусающую и царапающую кошку всего за несколько недель! С такой проблемой столкнулся Евгений. Они с девушкой Аней живут в любви и согласии. Но у Ани есть ...