З’явилася реакція світу на плани РФ розмістити ядерну зброю у Білорусі

Міжнародна кампанія із заборони ядерної зброї (ICAN) у суботу, 25 березня, засудила заяву президента РФ Путіна про розміщення ядерної зброї у Білорусі, повідомляє The Guardian.

«Поки президент Путін має ядерну зброю, Європа не може бути в безпеці», — заявили в ICAN.

За їх словами, Путін виправдовує цю небезпечну ескалацію, посилаючись на десятиліття ядерного обміну НАТО.

«Поки країни продовжують розглядати ядерну зброю як щось інше, ніж глобальну проблему, це допомагає Путіну прикриватися такою поведінкою», — заявив тимчасовий виконавчий директор ICAN Даніель Хогста.

Як повідомлялося, Путін заявив, що РФ розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю. За його словами, розміщуватимуть зброю «без порушення зобов’язань щодо ДСНО».

Путін виправдав рішення тим, що Британія надасть Україні танкові снаряди зі збідненим ураном. Це умисна маячня, бо такі снаряди не мають взагалі ніякого відношення до ядерної зброї і не є шкідливими для здоров’я. Просто збіднений уран — дуже міцний метал, який краще пробиває броню. Путін це знає, а тому навмисно бреше. Навіщо? Розрахунок на мільони людей, які ніколи нічого не перевіряють, малограмотні й схильні вірити диктатору на слово.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017 - 13:46
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании Кабмина ответил на многочисленные выпад в его адрес со стороны Тимошенко и ее однопартийцев. Он вспомнил, что Михаила Грушевского называют отцом украинской государственности, а вот ...

Гимн Украины, — рок-версия

29.11.2015
Предлагаем послушать рок-версию Гимна Украины, ...