З’явилася реакція світу на плани РФ розмістити ядерну зброю у Білорусі

Міжнародна кампанія із заборони ядерної зброї (ICAN) у суботу, 25 березня, засудила заяву президента РФ Путіна про розміщення ядерної зброї у Білорусі, повідомляє The Guardian.

«Поки президент Путін має ядерну зброю, Європа не може бути в безпеці», — заявили в ICAN.

За їх словами, Путін виправдовує цю небезпечну ескалацію, посилаючись на десятиліття ядерного обміну НАТО.

«Поки країни продовжують розглядати ядерну зброю як щось інше, ніж глобальну проблему, це допомагає Путіну прикриватися такою поведінкою», — заявив тимчасовий виконавчий директор ICAN Даніель Хогста.

Як повідомлялося, Путін заявив, що РФ розмістить у Білорусі тактичну ядерну зброю. За його словами, розміщуватимуть зброю «без порушення зобов’язань щодо ДСНО».

Путін виправдав рішення тим, що Британія надасть Україні танкові снаряди зі збідненим ураном. Це умисна маячня, бо такі снаряди не мають взагалі ніякого відношення до ядерної зброї і не є шкідливими для здоров’я. Просто збіднений уран — дуже міцний метал, який краще пробиває броню. Путін це знає, а тому навмисно бреше. Навіщо? Розрахунок на мільони людей, які ніколи нічого не перевіряють, малограмотні й схильні вірити диктатору на слово.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Турецкий мультфильм про Эрдогана и Путина набирает просмотры в сети (видео)

27.12.2015 - 16:19
Турецкие мультипликаторы оперативно создали мультфильм про своего президента и его оппонента Путина. Видео набирает всё большую популярность в интернете. По сюжету, фрау Меркель, а также президенты Франции и США зашли ...

«Реал» разгромил «Атлетико» в полуфинале ЛЧ: видео хет-трика Роналду

03.05.2017
Мадридский «Реал» с легкостью расправился ...

«Шахтер» победил земляков из «Олимпика»: видео голов

19.08.2017
Донецкий «Шахтер» добыл пятую победу ...