З гурту «Антитіла» спритники намагалися стягнути мільйони гривень

Поки музиканти гурту Антитіла захищали Україну від російських загарбників, із них намагалися незаконно відсудити мільйони гривень. Про це повідомляють на сторінці колективу в Instagram. Подробиці цієї історії — це тотальний сюрреалізм. Більше того, шахраї настільки зухвалі, що виникає сумнів у їх адекватності. 

Відомо, що мешканець Луцька Сергій Лапковський у змові з волинськими патентними повіреними, юристами та музичним експертом, композитором Тиможинським запатентував «ноту Ля» та її фізичні акустичні властивості. Через апеляцію вони намагалися стягнути з гурту Антитіла мільйони гривень за застосування цього патенту в трьох треках.

Втім, 6 лютого 2023 року Київський Апеляційний суд ухвалив рішення залишити скаргу позивача без розгляду.

«Сюр всього цього процесу ще більше здивував у липні 2022 року, коли учасники гурту Антитіла були в одній із найгарячіших точок війни на півночі Харківської області, троль Лапковський у цей момент писав заяви до суду про «Зміну предмета позову», намагаючись збільшити свій заробіток, прив’язуючись до нового курсу долара, що становило 40 350 доларів США, а наступними заявами цю суму він уже називав «неотриманим своїм прибутком», який розписався аж до 2031 року, і сумою 52 050 доларів США», — йдеться в повідомленні гурту.

Тим самим колектив подав зустрічний позов проти Лапковського, щоб скасувати дію відповідного патенту.

Також Антитіла докладають максимум зусиль для скасування дії патенту, щоб українські музиканти могли творити вільно.

Нагадаємо, раніше учасникам гурту вручили медалі за захист Київської області від російських загарбників та виконання бойових завдань в Ірпені. Так, фронтмена колективу Тараса Тополю, клавішника Сергія Вусика, гітариста Дмитра Жолудя нагородили медаллю «Честь. Слава. Держава».

Також наказом міністра оборони Олексія Резнікова окремо нагородили Сергія Вусика «Знаком пошани» за військову доблесть, значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України, досягнення високих показників у військовій сфері та бездоганну сумлінну службу.

«Від суспільства міста Києва — за мужність, патріотизм і високу громадянську позицію. Чітка і смілива громадянська позиція протягом усіх років війни, сотні врятованих життів, сумлінна служба в обороні рідних околиць Києва та захист країни на півночі Харківщини», — розповідали представники гурту.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Авдеевки уничтожен блиндаж террористов: опубликовано видео

03.07.2018 - 14:47
Под Донецком неподалеку от передовых позиций бойцов 92-ой бригады, защищающих подступы к Авдеевке, был уничтожен блиндаж оккупантов. Соответствующее видео опубликовал фронтовой волонтер Юрий Мысягин, регулярно добывающий с передовой подобный эксклюзивные ...

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015
Ранее мы публиковали современную съемку ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...