Ввечері розпочався важкий бій на Бахмутському напрямку

Сьогодні ввечері російські загарбники пішли на черговий штурм в районі частково окупованого, але нескореного села Іванівське, яке знаходиться на шляху інтервентів з окупованого Бахмута до вільного міста Часів Яр.

Про це повідомляють, наші захисники, які воюють на цій ділянці фронту та ведуть свої Телеграм-канали. «Бахмутський Демон» о 20:11: «Пішла жесть під Іванівським зараз, важкий бій». Та «Говорять Снайпер ✙» о 20:21: «Прямо зараз орки знову полізли на Іванівське, хлопці ведуть бій».

Автор останнього — блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов «Осман»  — трохи раніше (о 19:36) описав загальну ситуацію на Бахмутському напрямку:

«Іванівське — територіально вже тиждень без змін. Кожного дня дохне купа орків. Найбільше ворожої техніки знищується на виїзді з Бахмуту та на півночі Кліщів.

Часів Яр загарбники рівняють КАБами, здебільшого б’ють по квартирним будинкам з підвалами.

Найтяжче – евакувція поранених. Раніше першу допомогу надавали в Часовому Яру, зараз доводиться везти в сусідні міста. Дороги з бойових позицій — просто капець… Кожна хвилина, як година, особливо коли по твоїй машині лупить усе, що можна».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Ростове прогремел взрыв: видео

06.04.2017 - 13:06
Утром 6 апреля произошел взрыв в Ростове-на-Дону. В крупнейшем городе Северокавказского региона РФ, расположенном в непосредственной близости с Украиной, в руках мужчины сдетонировало самодельное взрывное устройство. Как сообщают российские СМИ, ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з ...