Впливові республіканці зазнають погроз від Трампа про «розплату»

У США чимало впливових республіканців побоюються, що можуть стати об’єктами обіцяної Дональдом Трампом «розплати», яку він пообіцяв за відмову підтримати йогов разі перемоги на президентських виборах. Про це пише The Washington Post.

«Експрезидент погрожував донорам свого опонента Ніккі Гейлі, що їм «назавжди заборонять» перебувати в його орбіті», — йдеться в публікації.

Під час виступу в Нью-Гемпширі Трамп заявив, що незабаром вона опиниться під розслідуванням, не назвавши конкретно, за що саме, а ще союзники Трампа поширювали брудні чутки про особисте життя Гейлі.

Погрози зачепили й конгресмена Боба Гуда після того, як він підтримав кандидата в президенти Рона ДеСантіса.

Новий спікер Палати представників Майк Джонсон теж опинився під «перехресним вогнем»: один із його найкращих політичних консультантів Джейсон Геберт працює в консалтинговій компанії Axiom Strategies, яка консультувала президентські зусилля ДеСантіса, і штаб Трампа нібито зателефонував Джонсону після отримання ним посади спікера, щоб застерегти його від будь-якої подальшої взаємодії з Axiom.

Агресивний вплив відчули на собі також донори з високими доходами: вони в різні способи отримали наполегливі «пропозиції» згуртуватися навколо Трампа.

Але як тільки інші кандидати виходили з перегонів і висловлювалися на підтримку Трампа, штаб експрезидента припиняв агресивну кампанію.

Повідомляється й про інші ознаки «жорсткої гри» команди Трампа. Так, один із помічників суперника Трампа в перегонах отримав попередження, яке прозвучало як «RIP» (спочивай з миром – англ.) через те, що не слухав попереджень стати на бік колишнього президента. І це неповний перелік залякувань.

Тим часом президент США Джо Байден закликав Конгрес якнайшвидше схвалити компромісний законопроєкт із посиленням міграційної політики, який також містить додаткове фінансування для допомоги Україні.

Байден звинуватив республіканців у тому, що вони поступилися забаганкам експрезидента США Дональда Трампа й виступили проти законопроєкту про посилення імміграційної політики, на якому партія наполягала.

«Усе вказує на те, що цей законопроєкт навіть не буде винесений на розгляд Сенату. Чому? З простої причини: Дональд Трамп», – заявив він.

На думку американського президента, його попередник хоче використати питання міграції як зброю в президентській кампанії та не зацікавлений у реальному вирішенні кризи на кордоні США й Мексики. Окремо Байден наголосив на важливості схвалення додаткової допомоги Україні, яка передбачена в законопроєкті.

«Підтримка цього законопроєкту – це відсіч Путіну. А спротив йому – гра на руку Путіну. Як я вже казав, ставки в цій боротьбі виходять далеко за межі України. Якщо ми не зупинимо жагу Путіна до влади й контролю над Україною, він не обмежить себе самою лише Україною», – наголосив він.

Президент США, зрештою, закликав республіканців у Конгресі погодитись на компроміс і відійти від «дріб’язкової політики».

«Звертаюсь до республіканців, які вважають, що можуть не підтримати допомогу Україні й уникнути відповідальності: історія за вами спостерігає. Неспроможність підтримати Україну в цю вирішальну мить ніколи не буде забута», – підкреслив Байден.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Харькове избили участников Марша равенства: видео

15.09.2019 - 23:18
В Харькове 15 сентября впервые состоялся Марш равенства. «ХарьковПрайд» провели на площади Свободы, которая ранее носила имя Феликса Дзержинского, а ее доминантой был памятник Ленину. Параллельно там же проходила акция ...

Появилось видео лучших в мире новогодних салютов 2018

01.01.2018
Мир ярко и празднично встречает ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...

Над Аравией в небе образовалась огромная дыра: видео

19.03.2019
В городе Эль-Айн в Объединенных ...