Вперше на місцевих виборах у вінничан з’явилась політична альтернатива

Громадський діяч Микола Філонов та відомий вінничанин Віктор Бронюк офіційно зареєстрували першу місцеву партію Вінниччини – “Партію Вінничан”

Вперше на місцевих виборах у вінничан з’явилась реальна альтернатива: проголосувати за самих себе, чи обирати краще з гіршого, з переліку партій діючого політичного класу.

За результатами всіх останніх соціологічних досліджень майже половина мешканців Вінницької області не підтримує жодну політичну партію. І цьому є логічне пояснення. Великий відсоток вінничан розчарувався в діях чинної влади, інші не хочуть знову обирати між меншим злом, з політичних партій на кшталт партії Медведчука, Порошенка, Тимошенко, Гройсмана, Ляшка, тощо.

Все це значно посилює песимістичні настрої виборців, які просто не хочуть йти на вибори, бо не бачать в бюлетні політичної сили, за яку варто віддавати свій голос.

Нещодавно громадський діяч Микола Філонов та відомий вінничанин Віктор Бронюк офіційно зареєстрували першу місцеву партію Вінниччини – “Партію Вінничан”.

 

На думку експертів, ця політична сила вже на старті долає 5% бар’єр та проходить у місцеві ради.

Політичні оглядачі пояснюють цей феномен не стільки через вдалий бренд і позитивну репутацію лідерів цієї партії, скільки через нові підходи до розбудови партії, чесну комунікацію з виборцями та чіткі відповіді на питання, яких завжди намагаються уникати вітчизняні політики.

Так в своїй першій програмній заяві лідери “Партії Вінничан” чітко зазначили чим вони відрізняються від існуючих політичних партій і окреслили свою ідеологію – захист вінничан та Вінницької області на всіх рівнях.

“Є проросійський реванш, а є ми. Є Порошенко і Гройсман, а є ми. Є “слуги народу”, а є ми. Є місцеві клани, а є ми”, – підкреслили в “Партії Вінничан” свої основні відмінності від діючого політичного класу.

Окрім цього “вінничани” детально розповіли те, на що більшість українських політиків не можуть дати чіткої відповіді, або умисно замовчують незручні теми. Наприклад історію реєстрації партії, а особливо про джерела фінансування партії та виборчої кампанії .

Здивувала нова партія і принципами формування команди та виборчого списку.

Стати членом “Партії Вінничан” буде складно – заявив голова партії Микола Філонов.

Громадський діяч Микола Філонов та відомий вінничанин Віктор Бронюк офіційно зареєстрували першу місцеву партію Вінниччини – “Партію Вінничан”

“Ми не будемо штучно і масово роздавати партійні квитки аби кому. Не будемо продавати місця в списку, не будемо робити всього того, що робиться в українській політиці. Для того щоб стати членом партії вінничан – це потрібно заслужити. Позитивним досвідом в своїй професійній галузі, беззаперечними моральними якостями, нульовою толерантністю до корупції, відсутністю зв’язків з криміналом, чесно і прозоро заробленими статками, чистими ідеями та поділянням наших принципів.


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016 - 21:35
По пассажирскому терминалу международного аэропорта Казани, столицы Татарстана (РФ), на «ВАЗ-2115» катался 40-летний частный детектив, ранее работавший в правоохранительных органах республики. На большой скорости он пробил стеклянную стену терминала, проехал ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...