«Вовки Да Вінчі» взяли в полон окупантів на Донеччині

Бійці 108-го окремого механізованого батальйону «Вовки Да Вінчі» 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка взяли в полон двох російських окупантів.

Про це у своєму Телеграм-каналі розповів командир батальйону і лідер руху «Гонор» Сергій Філімонов: «Вітя і Вова до Покровська не дійшли».

Він оприлюднив відео, на якому інтервенти сидять на фанерних плитах на підлозі у якомусь підвальному приміщенні зі зв’язаними перед собою руками і замотаними на рівні очей головами та дякують за збереження своїх життів.

З попередніх новин відомо, що 59-бригада воює на південному фасі Покровського напрямку, зокрема в районі Невельського.