Минулої ночі у повітряному просторі Московської області протиповітряна оборона російських окупантів збила два українських ударних безпілотних літальних апарати, які летіли на столицю РФ.
Наслідки та подробиці атаки на момент написання цих рядків невідомі. Собянін вказав, що «фахівці екстрених служб працюють на місці події».
Тим часом ми помітили відео, відзняте місцевими жителями Раменського, які вказують, що ППО вела вогонь по кількох баражуючих боєприпасах. На ролику чутно один вибух, під час якого мав місце сильний спалах.
