Влада Угорщини відповіла на критику Зеленського

Угорщина нібито «заплатила занадто високу ціну» за війну в Україні. Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто на своїй Facebook-сторінці в неділю, 30 квітня. 

Так очільник угорського МЗС відреагував на попередню критику лідера України щодо суперечливої поведінки Будапашта стосовно Росії, яку НАТО розцінює як основну небезпеку. 

Урядовець стверджує, що Володимир Зеленський буцімто «не має права оцінювати» поведінку Угорщини як країни-члена НАТО.

«На щастя, це не йому вирішувати. Угорський народ вже заплатив надзвичайно високу ціну за цю війну», — запевняє Сійярто.

Очільник угорського міністерства заявив, що на цій війні «загинуло багато угорців — членів угорської громади Закарпаття».

«Якщо ця заява означає: «Я з щиро дякую угорцям за те, що вони прийняли та опікуються більш як мільйоном біженців з України, і я щиро дякую їм за безперервне надсилання допомоги!», то «Ласкаво просимо, можете на нас покладатися в майбутньому», — зіронізував угорський чиновник у своїй заяві.

Нагадаємо, що уряд Угорщини періодично робить скандальні заяви про Україну, а також підтримує тісні зв’язки з Кремлем. Наприклад, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан негативно відреагував на заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про майбутнє України в Альянсі.

Зазначимо, що за даними ООН, станом на 27 березня найбільше українських біженців було зафіксовано в Польщі — 1,577 млн людей. На другому місці опинилася Німеччина – 922 тис. біженців з України, а на третьому – Чехія з 502 тис. людей. Крім того, 191 тис. українців осіли у Великій Британії, 123 тис. громадян України отримали захист у Румунії, 112 тис. — у Словенії, понад 173 тис. — в Італії, понад 171 тис. — в Іспанії.

Що стосується Угорщини, то там на кінець березня було зафісовано 34 тисячі біженців з України. У зв’язку з цим не зрозуміло про який «мільйон біженців» в Угорщині говорить Петер Сійярто. 

Зазначимо, що угорський уряд Орбана продовжує ганьбитися вже неприкритою підтримкою фашистської Росії і її кривавого диктатора Путіна.

Наприклад, 23 лютого глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у своєму виступі перед Генеральною асамблеєю ООН знову закликав до переговорів між США та Росією для припинення війни в Україні. Сійярто заявив, що постачання зброї та санкції не стали тими заходами, що допомогли зберегти життя і призвести до миру в Україні. 

Це люта брехня. Адже без західної зброї Росія давно би вбила мільони беззахісних українців і принесла страждання у всі родини на віки. 

Більше того, Орбан і Сіярто прекрасно розуміють, що припинення вогню без виведення російських військ зі всієї території України буде означати втрату окупованих на сьогодні регіонів, а також поновлення війни за декілька років. А тому їх позиція є злочинною і неприйнятною. А крім того, образливою, тому що заклик до перемовин між США і РФ без участі України демонструє повну зневагу угорської влади до українців, які кладуть свої життя на захист всієї Європи (в тому числі і Угощини).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Вынеси козла!» Появилось новое видео потасовки депутатов в Раде

07.10.2017 - 13:38
Когда в Верховной Раде бушуют страсти, за словом в карман нардепы не лезут. Вот и 5-го октября, когда «Самопомощь», «Свобода» и их союзники по оппозиции блокировали трибуну и президиум парламента, ...

Собака спасает рыбу, обливая её водой (видео)

16.11.2015
Удалось снять видео, на котором ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...