Влада пропонує винагороду за спорудження фортифікаційних споруд на Донбасі

Широкого розголосу набула ініціатива Івано-Франківської обласної військової адміністрації щодо набору будівельників для спорудження фортифікаційних споруд на Донбасі.

Потрібно триста чоловік, яким обіцяють зарплату в двадцять тисяч гривен, безкоштовне харчування і проживання, відстрочка від призову на період будівництва.

Більшість військових блогерів до ідеї поставилися схвально, адже раніше вони неодноразово вказували на те, що Україна немає надійних укріплень, тоді як російські окупанти продовжують наступ, і хоч повільно, але все-таки потрохи просуваються вперед.

Хоча є сумніви, що запропоновані умови зваблять будівельників. Швидше за все, владі доведеться покращувати винагороду. Тим паче, що, вірогідно, всі ОВА получили завдання по будівництву фортифікацій, а тому попит на будівельників на ринку різко зросте.

У цьому сенсі цікавий пост розмістив у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

З однієї сторони, він вказує, що ЗСУ відчувають гострий кадровий голод. З іншої: «Бездумні вилови АТБшників навряд чи щось вирішать». Натомість, Станіслав цілком логічно пропонує підвищити стабільну зарплату піхотинцям – кого найбільше бракує, тим і більше треба платити.

Разом з тим він відзначає: «В цій війні ми можемо перемогти тільки якістю та технологіями, піхоти з таким ворогом ніколи не буде достатньо, влада має це розуміти».

Тому Станіслав бачить порятунок України у більш масовому використанні FPV-дронів-камікадзе, для чого потрібно створювати цілі школи по їх навчанню та організовувати масове їх виробництво.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Трофеи, изъятые в Кривом Торце: фото, видео

14.03.2017 - 00:30
По итогам сегодняшней отработки ряда населенных пунктов на линии разграничения, в ходе которой в Кривом Торце были задержаны 43 человека, принимавших участие в блокаде, МВД продемонстрировало изъятое у них оружие. ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...