Влада організовує евакуацію з прифронтового Херсона

На Херсонському напрямку російські окупанти не лише удосконалюють фортифікаційне обладнання та логістичне забезпечення своїх передових підрозділів, але й не припиняють артилерійських обстрілів і населених пунктів на правому березі Дніпра. Про це в ранковому зведенні розповів речник Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.

Тому не дивно, що уряд запропонував вразливим категоріям (жінки з дітьми, літні, хворі та маломобільні люди) безкоштовну евакуацію на зимовий період до Кривого Рогу, Миколаєва й Одеси з можливим подальшим переміщенням на Кіровоградщину, Хмельниччину чи до західних регіонів України.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук пообіцяла евакуйованим безоплатне проживання у прихистках, гуманітарну допомогу, харчування, медичну підтримку, допомогу в оформленні довідок внутрішньо переміщеної особи та грошову підтримку від держави й міжнародних організацій.

Повідомити про бажання евакуюватися можна кількома способами:

  • записатися особисто в «Пункті незламності», який розташований на центральній площі Свободи в місті Херсон;
  • зателефонувати на гарячу лінію Херсонської ОВА за телефоном 066 637-49-85 або ж написати у месенджери Viber, Telegram, Signal, WhatsApp на номер 098 176-16-98;
  • повідомити в чат-бот волонтерської організації «Helping to leave»;
  • звернутися на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48, або скористатися чат-ботом Міністерства.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Появилось видео с российскими танками, которые готовят к переброске в Украину

24.03.2017 - 18:38
Reuters показал готовящиеся к переброске в Украину российские танки После размещения 24 марта на YouTube-канале агентства Reuters видео разгрузки десятков российских танков вблизи украинской границы зрители на него отреагировали неоднозначно. ...

Самодовольный котяра массажирует себе живот (видео)

27.02.2016
Этот самодовольный котяра, на видео, ...

Пятерка смешных говорящих животных (видео)

03.06.2016
Уже никого не удивить говорящими ...