Виведена на ротацію бригада, яка понесла основний тягар оборони Авдіївки

110-а окрема механізована бригада Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка виведена з лінії фронту на ротацію. Це саме той підрозділ, який майже два роки захищав нещодавно окуповану Авдіївку.

110-а бригада тримала основну частину лінії фронту в місті, а тому, можна припустити, що саме вона понесла левову долю втрат за останні місяці ворожих штурмів під безперервним дощем керованих авіаційних бомб.

Зокрема, точно відомо, що це її бійці потрапили в оточення на укріпрайоні «Зеніт». А п’ятьох поранених захисників, які залишилися на позиції, розстріляли інтервенти.

На своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» служба зв’язків з громадськістю, серед іншого, написала:

«…Виходимо з високо піднятою головою. За два роки протистояння нарешті ротація… Підрозділам, що нас змінили, бажаємо витримки та якомога більше знищити «орків».

Величезна подяка Авдіївській, Мирноградській, Гродівській, Покровській військово-цивільним адміністраціям та керівництву Авдіївського коксохімічного заводу. Без вашого сприяння нам було б набагато важче стримувати навалу московитської орди».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017 - 20:26
Винницкая полиция задержала троих мужчин, подозреваемых в квартирной краже. Группу взяли с поличным, когда они выходили из дома по улице Ивана Бевза и собирались уезжать на «ВАЗ-21099». Изъятые наборы инструмента ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...