Віталій Кличко розповів, де його діти

Мер Києва Віталій Кличко вже два роки не бачив своїх дітей. Причина у тому, що вони навчаються у різних країнах. Про це Кличко розповів у випуску програми Тур Зірками на Люкс ФМ.

«Дуже тяжко їх зібрати. Мені дуже тяжко вирватися. Але ми бачимося, завдяки засобам зв’язку. Однак, жодна програма не може замінити того відчуття, коли обіймаєш дитину», — сказав Кличко.

За його словами, всі троє його дітей, а саме — двоє синів: 24 річний Єгор-Даніїл 19-річний Максим-Олександр та 22-річна донька Єлизавета-Вікторія, народилися і зараз живуть за кордоном.

Молодший син навчається у Сполучених Штатах Америки, старший — у Лондоні, а донька Єлизавета-Вікторія — у Нідерландах.

«З дітьми я провів не так багато часу, скільки потрібно. Спочатку — спортивна кар’єра, збори, змагання, далі — політика, яка забирає абсолютно весь час. Зараз війна, і тому, на жаль, дітям я приділяю не так багато уваги. Але мама взяла всі функції, які потрібно було також і батьку», — додав мер столиці.

Кличко 26 років був одруженим на спортсменці та співачці Наталі Єгоровій. У 2022 році пара розлучилася.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016 - 13:27
На восточной окраине Киеве загорелись склады с секонд-хендом. Столичные спасатели подтвердили факт того, что огонь распространяется и «захватывает» новые территории. Огненная стихия бушует на Лесном массиве (метро «Лесная»), неподалеку от ...