Вінницького «художника», який у своїй квартирі розбещував дітей, засудили до 12,5 років

Вінницький міський суд виніс вирок 56-річному чоловіку, який у власній квартирі в мікрорайоні Вишенка організував «художній гурток». Паралельно із заняттями образотворчим мистецтвом, чоловік займався розбещуванням дітей, які приходили на уроки.

Затримали вінничанина 30 листопада 2022-го. Тоді в ході обшуку у квартирі педагога правоохоронці знайшли фотографії та відеозаписи оголених дітей, відео насильницького характеру з ними, текстові «алгоритми» заподіяння дітям знущань, листування збоченця з учнями, в яких він зазначає види покарань, якщо вихованці комусь розкажуть про те, що відбувається на «заняттях». 

Викрити зловмисника вдалось завдяки матері однієї з потерпілих, яка випадково побачила переписку вчителя з її малолітньою донькою.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, відомо, що жертвами збоченця стали дівчатка віком від 10 до 14 років. Проте розповісти про знущання наважились тільки четверо. 

Зібравши достатньо доказів під час досудового розслідування, слідчі слідчого управління поліції передали матеріали кримінального провадження на розгляд суду. 

«Вінничанин визнаний винуватим у розбещенні неповнолітніх та виготовленні й розповсюдженні дитячої порнографії (ст. 156, ст. 301-1 Кримінального кодексу України). Вирок – 12 років і 6 місяців позбавлення волі з відшкодуванням моральних збитків потерпілим на загальну суму у 350 тисяч гривень та позбавленням права займатись педагогічною діяльністю», — йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015 - 19:40
Если Вы никогда не занимались кладкой кирпича, то при необходимости выполнения такой работы – изрядно помучаетесь. Именно для этого, хотим, предложит видео-мастер-класс для «чайников». Всего два простеньких приспособления облегчат Вам ...