Вінницький блогер порівняв діючу обласну раду з героями голлівудського серіалу

oblradaВінницька обласна рада 6 скликання – «ходячі мерці»

Домогосподарки з усього світу уподобали серіал «Ходячі мерці». Він подобається і вінничанкам, які люблять полоскотати нерви вже не теплими осінніми вечорами спогляданням за боротьбою людей з зомбі. І що цікаво, зомбі, або ходячі мерці чи «кусаки» (так їх називають деякі люди – герої серіалу) перемагають.

Переглянув кілька серій цього витвору Голлівуду і я. І це мені нагадало ситуацію у Вінницькій обласній раді. Адже весь склад ради, за невеликими виключеннями сидів там із осені 2010 року немов зазомбований. Зазомбований своїми переконаннями, робити все, щоб тільки шкодити людям.

Спочатку, у 2010 році, після обрання складу ради, у лавах так званої вінницької опозиції з’явилися «тушки».  Першою «тушкою» став не хто небуть, а тодішній очільник вінницької «Батьківщини» Медведєв, якого зазомбували, напевне, грошима. Бо як можна у інший спосіб пояснити, що «палкі тимошенківці» — частина фракції «Батьківщини» у обласній раді дали свої голоси на підтримку обрання головою облради «полум’яного регіонала» Сергія Татусяка. Хоча голосування відбувалося таємно, але його результати – понад 100 бюлетнів на користь Татусяка свідчать про те, що за Татусяка голосували  й «тимошенківці». А далі пішло-поїхало!

Зазомбованою дурісттю, інакше не назвеш, було рішення розпочати на Вінниччині сумнівний експеримент, який був аж ніяк не на користь людям, — медичну реформу. Яка згодом з ініціативи тих же ходячих мерців з Вінницької обласної ради отримала законодавчу підтримку, парламент конпкодавів проголосував за закон про впровадження пілотного проекту з медичної реформи у Вінницькій та деяких інших областях. І почались у медицині «реформи», які перетворились у банальне перейменування, скорочення кадрів, незрозуміле переформатування медичних спеціальностей… В Вінниці і області люди досі не можуть оговтатися від таких реформ…

Отже, у тій серії зомбі перемогли!

Далі більше! У час другого Майдану, в самий його розпал, але ще до перших смертей, і вже після прийняття «драконівських законів» від 16 січня 2014 року, тодішній голова облради Татусяк виступив на організованому Добкіним «форумі місцевих громад» у Харкові і заявив про цілковиту підтримку курсу Януковича на інтеграцію з Росією і відхід від ЄС. Але «люди неподільської зовнішності» (за висловом тодішнього голови ОДА Івана Мовчана) після таких заяв були змушені штурмувати облраду та ОДА і змести владу регіоналів і їх поплічників.

У цій серії перемогли люди.

Але зомботворення у Вінницькій облраді не завершилося. Після обрання Сергія Свитка, як представника вінницького Майдану, головою ради почався черговий сезон телесеріалу. Тут вже дурощі змагалися із здоровим глуздом. При чому нове керівництво ради  розпочало з обіцянок. Однією з них була обіцянка зробити діяльність Вінницької облради, її депутатів, піблічною. І тут почалося.

Замість того, щоб організувати трансляцію засідань ради у Інтернеті (для цього треба було мінімум: 2-3 вебкамери, комп, якісний інтернет-трафік і політична воля), керівництво облради прийняло феєричне рішення – відкрити доступ до пленарних засідань безпосередньо народу. І туди хлинули, як у серіалі на запах свіжої крові, різноманітні зомбаки, які стали маскуватися під «героїв Майдану», «лідерів громадської думки», «громадських активістів», «волонтерів», «учасників АТО». Але суспільна вага цих зомбаків у суспільстві, їх вплив на думки і рішення вінничан і мешканців області дорівнював нулю. Але вони галасували на балконі ради, вимагали люстрації всіх і вся під самий корінь. І ось одного разу їх не пустили в обласну раду. І сталися відомі у Вінниці та Україні події 6 грудня 2014 року, зі спробою другого штурму Вінницької обласної ради.

Але цього можна було не допустити, просто завівши у You Tub публічну сторінку з трансляціями (навіть онлайн) сесій, засідань комісій тощо.

Замість цього Сергій Свитко, проголошуючи відкритість ради, «засекретив» її діяльність. Зайдіть на сайт ради, і ви там не знайдете жодного проекту рішень, жодного матеріалу з доповіддю депутатів на сесії чи на засіданні комісій. І головне – жодного результату голосування за конкретні рішення у пофракційному та особистому розрізі.

Тож, у цій серії зомбаки перемогли людей!

Далі ходячі мерці отримували й інші перемоги над здоровим людським глуздом. А як ще можна назвати створення у апараті ради «головного політичного управління», або піар-центру Сергія Свитка. На нього перетворився інформаційно-аналітичний відділ. Чи відомі в Україні звільнення-призначення головних лікарів та інших керівників комунальних закладів. Не сперечаюсь, дехто з них ще ті «управлінці». Але все можна було робити розумно і по закону. Чи не є самозомбуванням боротьба Свитка з вітряними млинами у вигляді заборони на Вінниччині ГМО?..

А чого варті нескінченні поїздки Свитка із своєю свитою до сусідніх Молдови і Румунії! І їздили вони туди з вже згадуваним Татусяком, здійснюючи його фейкові проекти. І це все видається за боротьбу за інвестиції в економіку Вінниччини! Вінницькі економісти – покажіть хоч одну молдавську чи румунську лею інвестицій у нашу економіку! Їх просто немає!

Тож, і в цих серіях ходячі мерці перемагали…

На старті новий місцевий політичний сезон. І у списках так званих «вінницьких демократичних сил» зомбаків – хоч греблю гати! Що зробити, щоб вони більше не керували областю, і не перетворювали нас усіх на ходячих мерців? Вчинити по-людські, розумно. Не голосувати за них.

А голосувати за ЛЮДЕЙ. Вони є в іншій команді. Багатьох з них знаю особисто. Це нинішній голова ОДА Валерій Коровій, справжні волонтерки – Юлія Вотчер і Людмила Станіславенко. Справжній, а не фейковий, боєць АТО Олександр Підгорняк, люди здатні працювати системно на користь громаді, як старшого віку – Віктор Вікалюк, так і молодші – Андрій Гижко, Дмитро Чаленко, Микола Філонов, Сергій Ткачук, Роман Ларін, та багато інших.

Та багато інших ЛЮДЕЙ, не зазомбованих на своїх рефлексіях та своїй уяві про свою значимість.

Де їх шукати? Не полінуйтесь. Відкрийте виборчі списки. Бо якщо не зробите цього, то зомбаки нас закусають, і перетворять на ходячих мерців…

А цього ой як не хочеться!

Павло Горбанський,
Журналіст, блогер «presspoint»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Определили 5 самых адских мест на планете (видео)

16.12.2015 - 20:20
Многие из нас любят смотреть «ужастики», но мало кто догадывается о том, что на нашей Планете действительно существуют места, которые способны вселить страх. Нормальные люди ни за что бы, не ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...