«Вінницькі Вовки» візьмуть участь у чемпіонаті України з американського футболу

Місцевий спортивний клуб «Вінницькі Вовки» поділився з нами командними новинами та найближчими планами на цьогорічний ігровий сезон. Стало відомо, що футболісти братимуть участь у головному чемпіонаті України з американського футболу – Суперлізі 2021, де всього зіграє 8 команд, поділених на дивізіони «Схід» та «Захід». «Вовки» увійшли до групи «Захід» і зустрінуться на полі з «Патріотами» (Київ), «Левами» (Львів) та «Слов’янами» (Київ).

Дивізіон «Схід» представлятимуть «Кепіталс» (Київ), «Атланти» (Харків), «Вікінги» (Миколаїв), «Рейнджерс» (Одеса).

Всього в регулярній частині чемпіонату кожна команда зіграє по 6 ігор – 3 домашніх і 3 виїзних. Перший матч сезону запланований на 15-16 травня – вінничани вирушать на футбольну битву до Львова.

За словами самих спортсменів, минулий сезон видався важким для команди – тоді «Вовкам» вдалось дійти до Топ-4 чемпіонату. Цього ж року, кажуть, буде ще складніше, адже через карантинні обмеження у Вінниці вони не мають можливості зараз тренуватись та повноцінно готуватись до чемпіонату. А в американському футболі, як і в будь-якому іншому виді спорту, найголовніше – це практика.

До речі, через пандемію скасували й початок чемпіонату України з флаг-футболу, в якому наші футболісти теж мали брати участь. Так старт турніру був запланований на другу половину березня, однак, епідеміологічна ситуація внесла свої корективи – через різкий спалах захворюваності було прийнято рішення перенести змагання на осінь.

Не оминули ковідні зміни й міжнародну спортивну арену. Європейські та світові турніри з флаг-футболу, в яких планували брати участь як чоловіча, так і жіноча команди клубу, теж відтерміновано до осені або до 2022 року.

Таким чином, найближчі матчі «Вінницьких Вовків» нас очікують вже через півтора місяця. Бажаємо команді успіху і тримаємо кулаки, щоб все вдалося та збулося!


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Теленок, выращенный собаками, думает, что он пес, – гоняет котов, виляет хвостом: видео

17.09.2017 - 14:45
Какая разница, что у тебя есть копыта и режутся рога. Обожаешь собак и хочешь жить так же — почему бы не считать себя псом? «Мы приютили телёнка, от которого отказалась ...