Вінницька область — у трійці лідерів за кількістю медиків, застрахованих від коронавірусу

Лікарні продовжують страхувати медиків від COVID-19. У 2020 році медичні установи застрахували через Prozorro 28 828 своїх працівників. На це загалом витратили 10 млн грн.

Вінницька область посідає 3 місце серед регіонів-лідерів за кількістю застрахованих від ковіду медиків. У регіоні застрахували 3 500 осіб.

Найбільше лікарів у 2020 році захистили у Миколаївській області — 4 042 особи. Третє місце посідає Сумщина — 3 927 осіб. Загалом на кінець 2020 року не залишилося жодної області, де медзаклади не придбали б таких послуг.

Водночас в Україні діє державна програма страхування медиків на випадок інфікування COVID-19. Утім, вона передбачає виплати лише якщо лікар отримає інвалідність через коронавірусні ускладнення або ж помре від цієї хвороби. У 2020 році кошти від Фонду соціального страхування отримали лише 36 родин загиблих та 9 медиків, які набули різних ступенів інвалідності.

Тож лікарні змушені забезпечувати захист своїх працівників самостійно.

Згідно з підрахунками проєкту DOZORRO, усіх лікарів, які працюють з коронавірусними хворими, можна було б застрахувати від інфікування за приблизно 30 млн грн. Однак поки такої державної програми не існує.

Деталі за посиланням.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
РедТрем

adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Сирия подверглась очередной смертельной химической атаке: видео

06.04.2017 - 15:40
В Сирии сегодня на головы мирных людей с неба обрушилась химия. О мощном химическом авиаударе сообщил на своей странице Twitter немецкий журналист Джулиан Рьопке. Причем, он обвинил в ударе “авиацию Асада и ...

Google назвала самые популярные видео 2017 года на YouTube в Украине

08.12.2017
Компания Google назвала самые популярные видео ...

Марш памяти Немцова прошел с провокациями: видео

26.02.2017
Несколько участников марша развернули баннер ...