Вінницька «Нива» гратиме у групі «А» Другої ліги

На VІ Конференції ПФЛ України у Києві 13 червня було обговорено та проголосовано, зокрема, за розподіл команд між групами різних ліг у сезоні 2024/25. Зокрема, Другої ліги. Оскільки значно збільшилась кількість професійних команд, вирішено знову проводити змагання у двох групах.

Клуби поділили за географічною ознакою. Вінницька «Нива» потрапила до Групи «А», в якій змагатимуться клуби із західних регіонів.

Серед умовних «друголігових» старожилів суперниками вінничан будуть «Скала 1911» (Стрий), «Рух-2» (Львів) і «Реал Фарма» (Одеса). А от новачків значно більше: «Вільхівці» (Львівщина), «Верес-Ізотоп 2» (Рівне), «Куликів» (Львівщина), «Полісся 2» (Житомир), «Пробій» (Городенка, Івано-Франківщина), «Нива 2» (Тернопіль). Загалом виступатимуть 11 команд.

У Групі «Б» їх буде 12, а новачків – 5, з яких усі — другі команди колективів Першої ліги та УПЛ. Базовий день 1-го туру змагань у Другій лізі – 5 серпня.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016 - 21:35
По пассажирскому терминалу международного аэропорта Казани, столицы Татарстана (РФ), на «ВАЗ-2115» катался 40-летний частный детектив, ранее работавший в правоохранительных органах республики. На большой скорости он пробил стеклянную стену терминала, проехал ...

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018
Накануне вечером российские дипломаты предприняли ...

В Норвегии сняли на видео изумрудное северное сияние

24.02.2018
Норвежская обсерватория в городе Сенья ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...