Вінничани збирають підписи проти будівництва крематорію

Підписи до місцевої влади збирають мешканці Якушинецькій громаді Вінницької області. Вони виступають проти будівництва крематорію на території громади.

«Просимо внести зміни до «Стратегії розвитку Якушинецької територіальної громади до 2030 року», а саме видалити пункт 1.2.3 «Створення унікальної комунальної інфраструктури — будівництво єдиного у Вінницькій області крематорію, з облаштуванням колумбарію та іншої необхідної інфраструктури», який було прийнято на 6 сесії 8 скликання», — йдеться у зверненні.

За словами місцевих жителів, крематорій хочуть звести поблизу села Зарванці, яке знаходиться поруч з Вінницею. Петиція вже зібрала 80 із 100 необхідних голосів.

При цьому не зрозуміло, що саме не влаштовує супротивників крематрію, адже він не несе ніякої загрози. Таке враження, що в людей просто якісь забобони.


Подпишитесь на новости

 
ads.bid
adpartner


РедТрэм Обменный

Video >>

Снайпер метким выстрелом достал пулеметчика ДНР: опубликовано видео

01.07.2018 - 13:41
Украинский расчет снайперов ликвидировал оккупанта в районе аэропорта Донецка с расстояния 1647 метров. Это был один из пулеметчиков ДНР. Видео этого меткого выстрела было снято в мае, а опубликовал его ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...

Ярмоленко забил фантастический гол за “Боруссию” в Лиге чемпионов: видео

14.09.2017
Дортмундская “Боруссия”, куда перешел Андрей ...