Військові РФ готуються розвернути зброю проти Кремля: перехоплення ГУР

Настрої серед російських загарбників, яких влада закинула в Україну, досить агресивні. При чому, на адресу Кремля. Це чітко випливає з чергового перехоплення телефонної розмови російського військового, яке оприлюднене ГУР Міноборони України.

Окупант говорить про повне беззаконня щодо тримання військових РФ в Україні. Крім того, він визнає, що нікого Росія в нашій країні не захищає і не дбає про мирних людей, а навпаки влаштовує махровий геноцид.

За його словами, настрої у росіян такі, що вони самі українців супроводять в Кремль, щоб ті розправилися з владою. А потім серйозно додає, що це не жарт і армія дійсно може розвернутися й піти на Москву. Якщо Путін не завершить увесь цей безлад в найближчі місяці, то так і буде, а його самого щей вб’ють, якщо не втече.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинско-британская компания создала уникальную бронебойную пулю: видео

24.07.2017 - 19:26
Патрон, оснащенный нею уже прошел тестирование в ВСУ Украинско-британская компания Stiletto Systems Ltd продолжает разработку новых бронебойных патронов. Сегодня, 24 июля, портал defence-blog.com сообщил о том, что разработчики презентовали новый ...