Військові Ізраїлю підірвали будівлю парламенту ХАМАС у Газі

У середу, 15 листопада, за два дні після захоплення та публікації історичної фотографії, ЦАХАЛ підірвав будівлю парламенту ХАМАС у Газі.

Відповідне відео оприлюднили у соцмережах.

Нагадаємо, 13 листопада після наради щодо оцінки ситуації міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант зробив коротку заяву для преси, в якій сказав, що «ХАМАС втратив контроль над сектором Гази». За словами Галанта, бойовики організації біжать на південь сектору, цивільні особи розкрадають майно на військових базах ХАМАСу, мешканці сектору більше не довіряють владі.

В той самий день до соціальних мереж та ЗМІ потрапила фотографія, яку зробили бійці бригади «Голані» в будівлі законодавчої ради Гази. За даними служби новин медіакорпорації «Кан», в інтер’єрі законодавчих зборів сфотографувалися бійці 13-го піхотного батальйону «Гідеон» бригади «Голані».

Цю фотографію у своїх блогах опублікували міністр та лідер партії «Махане Мемлахті» Бені Ганц та міністр національної безпеки Ітамар Бен-Гвір, міністр транспорту Мірі Регєв.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Овидиопольского головореза преследуют 500 полицейских и местные охотники: видео

30.12.2016 - 02:47
Под Одессой продолжаются поиски преступника, который убил женщину и ее без малого трехлетнюю дочку, отрезал им головы и попытался сжечь в доме. Сейчас его в полях ищут около полутысячи полицейских ...

Клип «Экспонат» группы «Ленинград» бьет рекорды популярности (видео)

27.01.2016
Объяснение популярности «Лабутен» «Лениграда» по ...

Вблизи Солнечной системы нашли суперземлю: видео

20.11.2016
В относительно небольшом удалении от ...