Війну з Україною підтримують 71% росіян, – результати опитування

Якщо вірити російській соціології, то війну в Україні на кінець грудня підтримує 71% росіян. Кількість прихильників переговорів за останні місяці знижується. Про це свідчать дані соціологічного опитування Левада-Центру.Лише 21% росіян не підтримують російську військову агресію проти України.

За мирні переговори виступають 50% громадян РФ. Водночас проти – 40%. Частка прихильників переговорів плавно знижується протягом останніх двох місяців. Різке зростання шанувальників було зафіксовано у вересні-жовтні, коли Кремль оголосив часткову мобілізацію.

Прихильники переговорів пояснили свою думку бажанням зупинити загибель людей: «люди гинуть», «гинуть молоді пацани», «занадто багато жертв уже», «вбивати один одного не можна», «краще поганий мир, ніж добра війна».

Прихильники продовження війни говорили здебільшого про те, що «почате треба довести до кінця», «до перемоги», «стільки вже зробили, що не можна йти назад». Ці росіяни також заявляють, що треба «тиснути фашистів» і що українці «не хочуть миру самі».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

ID-картка замість паспорта

12.08.2016 - 00:39
З 1-го жовтня паспорти у вигляді ID-картки, видаватимуть  вінничанам, які досягли 14 років. Зроблять це безкоштовно.  Раніше перші електронні документи отримували лише 16 річні. Також оформити новий паспорт зможуть решта ...

Цветы из болгарского перца для сервировки стола (видео)

02.12.2015
Полезно, вкусно и красиво Красиво ...

Определили 5 самых адских мест на планете (видео)

16.12.2015
Многие из нас любят смотреть ...