Війну з Україною підтримують 71% росіян, – результати опитування

Якщо вірити російській соціології, то війну в Україні на кінець грудня підтримує 71% росіян. Кількість прихильників переговорів за останні місяці знижується. Про це свідчать дані соціологічного опитування Левада-Центру.Лише 21% росіян не підтримують російську військову агресію проти України.

За мирні переговори виступають 50% громадян РФ. Водночас проти – 40%. Частка прихильників переговорів плавно знижується протягом останніх двох місяців. Різке зростання шанувальників було зафіксовано у вересні-жовтні, коли Кремль оголосив часткову мобілізацію.

Прихильники переговорів пояснили свою думку бажанням зупинити загибель людей: «люди гинуть», «гинуть молоді пацани», «занадто багато жертв уже», «вбивати один одного не можна», «краще поганий мир, ніж добра війна».

Прихильники продовження війни говорили здебільшого про те, що «почате треба довести до кінця», «до перемоги», «стільки вже зробили, що не можна йти назад». Ці росіяни також заявляють, що треба «тиснути фашистів» і що українці «не хочуть миру самі».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016 - 13:42
В стенах украинского парламента произошла драка. Олег Ляшко и Игорь Мосийчук подрались с человеком в камуфляже. Охране ВР удалось быстро прекратить драку. Сам Ляшко пояснил, что человек в камуфляже — ...

Опубликовано видео, как Путин искупался в проруби

19.01.2018
Президент России Путин на Крещение ...

Появилось видео жуткой авиакатастрофы в российском Нарьян-Маре

19.12.2017
В аэропорту 24-тысячного городка Нарьян-Мар ...

Появилось видео запуска новой баллистической ракеты КНДР

15.05.2017
Появилось видео запуска северокорейской ракеты Hwasong-12 ...