Відключення світла діють в усіх регіонах, – Укренерго

В енергосистемі України більшу частину доби очікується значний дефіцит електроенергії. В усіх регіонах діють графіки погодинних відключень, повідомило Укренерго у четвер, 16 травня.

«Більшу частину доби в енергосистемі зберігається значний дефіцит електроенергії. Диспетчерський центр Укренерго довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону», – йдеться у повідомленні.

Сьогодні Україна вже залучила аварійну допомога від країн ЄС з 00:00 до 01:00. А протягом доби планується імпорт з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 23 488 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 653 МВт.

Станом на ранок знеструмлено 446 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Полтавській, Сумській, Харківській і Херсонській областях. А з технічних причин є нові відключення у Київській, Одеській і Сумській областях.

Раніше у Міненерго попередили українців про важку наступну зиму. За останні кілька місяців українська енергосистема зазнала найбільших руйнувань від початку повномасштабної війни.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Париже протесты с применением насилия и поджогами: видео

12.02.2017 - 20:57
В Париже вновь протесты с применением насилия и поджогами, что в последние годы, к сожалению, стало обычным явлением. На сей раз поводом стал случай, который произошел 2-го февраля в парижском пригороде ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...