Вибори у Британії: новим прем’єром сьогодні стане Стармер

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак визнав, що його Консервативна партія програла на дострокових парламентських виборах. Про це повідомляє CNN в п’ятницю, 5 липня.

Після оголошення результатів британський прем’єр сказав, що Лейбористська партія виграла ці загальні вибори.

«Я зателефонував Кіру Стармеру, щоб привітати його з перемогою. Зараз я вирушаю до Лондона, де розповім більше про сьогоднішній результат, перш ніж залишити посаду прем’єр-міністра, якій я віддав всі свої сили», — сказав Сунак.

Політик додав, що  має «багато чому повчитися і багато над чим подумати». «І я беру на себе відповідальність за наш програш», — наголосив Сунак.

Офіційний підрахунок результатів за округами вже підтверджує, що лейбористи отримують 328 місць у Палаті громад — це вже перевищує мінімальну більшість у 326 мандатів.

Екзитполи прогнозують Лейбористській партії 410 місць. Це стане одним із найкращих результатів партії в історії.

Вдень 5 липня Стармер після аудієнції в британського короля стане новим прем’єр-міністром Великої Британії.

Лідер Лейбористської партії Кір Стармер виступив з промовою на честь своєї перемоги та висловив подяку за те, що стане наступним прем’єр-міністром Великої Британії. 

«Ми це зробили! Ви агітували за це, ви боролися за це, ви голосували за це, і тепер це сталося. Зміни починаються зараз. І це приємне відчуття, чесно кажучи. Чотири з половиною роки роботи над зміною партії. Ось для чого вона потрібна», — заявив він.

Стармер запевнив, що «змінена Лейбористська партія, готова служити країні, готова повернути Британію на службу трудящим».

Відомо, що Лейбористська партія прихильно ставиться до ідеї військової підтримки України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Такого смешного гола вы еще точно не видели! (видео)

09.10.2015 - 15:34
В истории футбола множество курьезных голов, как реализованных, так и не забитых по совершенно непонятным причинам. Один из таких голов отображен на видео, которое расположено ниже. Причем мяч в ворота ...

Советник президента показал видео ликвидации «ихтамнета»

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Взрывы и пожар на складах боеприпасов в Сватово (видео)

30.10.2015
В четверг вечером в городе Сватово ...