Верховна Рада схвалила звернення до країн ЄС

Верховна Рада закликала Євросоюз ухвалити рішення про початок переговорів щодо членства України в ЄС на засіданні Євроради. Відповідне звернення підтримали 292 голосами. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

Рада у зверненні закликала національні парламенти та уряди держав-членів Європейського Союзу, інституції ЄС підтримати прагнення України щодо вступу до Євросоюзу шляхом ухвалення рішення про відкриття відповідних переговорів під час засідання Європейської ради 15 грудня.

Зазначимо, що на сьогодні  проти таких переговорів веде зухвалу пропаганду лише уряд Угорщини, який з перших днів російського вторгнення усіляко підіграє путінському фашистському режиму.

Також ВР закликала продовжувати підтримувати український народ у боротьбі за державний суверенітет України, відновлення її територіальної цілісності у межах міжнародно визнаного кордону, а також загальноєвропейські цінності, демократію, плюралізм, право націй вільно обирати шлях свого розвитку, права і основоположні свободи людини і громадянина.

Крім того, ВР звернулася до європейських парламентів із проханням підтримати макрофінансову стабільність України під час повномасштабної російської агресії шляхом ухвалення запропонованого Європейською комісією Інструменту підтримки України (Ukraine Facility).

Також парламент закликав збільшити надання військової допомоги Україні на національному рівні і в межах Європейського фонду миру на основі скоординованої оцінки потреб для посилення обороноспроможності держави, сприяти відбудові України, зокрема відновленню пошкоджених та зруйнованих унаслідок збройної агресії РФ об’єктів соціальної, енергетичної, транспортної та іншої інфраструктури.

Водночас ВРУ закликає продовжити тиск на РФ шляхом ухвалення наступних пакетів обмежувальних заходів, максимально розширивши їхню дію на політичне та економічне життя політичних лідерів Росії, фізичних та юридичних осіб, що відповідальні за розв’язання та ведення російсько-української війни.

Верховна рада України 9 грудня прийняла в цілому законопроєкт щодо удосконалення процедур суддівської кар’єри, який був однією з вимог Єврокомісії. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

«Нестримні реформи продовжуються і в суботу. Рада прийняла в цілому #10140д щодо удосконалення процедур суддівської кар’єри… Теж рекомендація Європейської комісії та макрофін», — заявив він.

Законопроєкт підтримали 244 депутати Верховної ради.

Як зазначив народний депутат Олексій Гончаренко, законопроєкт передбачає:

  • зміну строку, до якого суддя зобов’язаний щорічно подати декларацію родинних зв’язків і декларацію доброчесності з 1 лютого на 1 травня;
  • врегульовується норма, що не може претендувати на посаду судді особа, яка обіймає посаду члена Вищої ради правосуддя (ВРП), члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ);
  • уповноважує ВРП затверджувати Єдині показники для оцінки доброчесності та професійної етики судді (кандидата на посаду судді) після погодження з ВККСУ, Радою суддів України та Громадською радою доброчесності (ГРД).


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015 - 14:32
Итак, этап первый вечернего макияжа: Мытье головы и бигуди. Здесь надо помнить несколько нехитрых правил. Волосы после мытья шампунем желательно сполоснуть кондиционером и в заключение мытья — очень прохладной водой, ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...