Верховна Рада офіційно визнала режим у Росії рашизмом

Верховна Рада підтримала проект постанови, згідно з якою діючий політичний режим у Росії офіційно визнається рашизмом.

Про це давно говорили, закликали ввести поняття офіційно, але головне — масово вживали цей термін в якості визначення фашистського безчинства, що творить РФ в нашій країні, а також по відношенню до свого народу.

Відповідний проєкт постанови №9101 на засіданні у вівторок підтримав 281 народний депутат.

Постанова ухвалена в якості заяви і звучить так: «Заява Верховної Ради України «Про визначення існуючого в Російській Федерації політичного режиму як рашизму та засудження його ідеологічних засад і суспільних практик як тоталітарних та людоненависницьких».

Заява адресована Організації Об’єднаних Націй, Європейському Парламенту, Парламентській Асамблеї Ради Європи, Парламентській Асамблеї ОБСЄ, Парламентській Асамблеї НАТО, урядам та парламентам іноземних держав із закликом підтримати засудження ідеології, політики та практики рашизму.

Ініціатори постанови вважають, що вона «дозволить визначити форми агресії та спонукатиме засудженню державами світу політики РФ, яка призводить до вчинення воєнних злочинів та геноциду українського народу».

Також заява має допомогти сформувати єдиний підхід міжнародних інституцій до визначення російської політики.

У пояснювальній записці до заяви: «Обґрунтування необхідності прийняття постанови: Жорстока, неспровокована війна Російської Федерації проти України викрила всьому світові реальну сутність політичного режиму В. Путіна, як неоімперської, тоталітарної диктатури, яка наслідує найгірші практики минулого та втілює ідеї фашизму та націонал-соціалізму в сучасній версії російського фашизму (рашизму)».

Злочини російських військових щодо мирних українських громадян і те, що зараз називають рашизмом, перевершили фашизм. Про це ще в березні минулого року заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

«Ми зараз складаємо словник в Апараті РНБО, і слово «рашизм» вже перевершує навіть «фашизм». Коли були фашисти, вони були толерантнішими безпосередньо до мирного населення», — сказав він тоді під час телемарафону UAразом.

Він зазначив, що бомбардування Маріуполя, Харкова та інших населених пунктів України — сучасний рашизм, який «перевершує фашизм, який ми бачили в середині минулого століття».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице пожар в пойме Южного Буга уничтожил гнезда птиц: видео

05.04.2017 - 20:14
Если в прежние месяцы спасатели практически ежедневно выезжали на тушение возгораний в жилых домах, то теперь ликвидируют пожары сухостоя. Причем, ежедневно более чем в 10 местах области. Утром 5 апреля ...

Невероятные голы, — видеоподборка

26.10.2015
Предлагаем видеоподборку самых невероятных и ...

В России разбился пассажирский Ан-148, погиб 71 человек. Видео

11.02.2018
Трагедия в Раменском районе Московской ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...