Вчені зафіксували рекордну температуру в Європі

Майже два з половиною роки знадобилося для підтвердження нового рекорду. Фахівці Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО) 11 серпня 2021 року зареєстрували рекорд температури для континентальної Європи – плюс 48,8°C.

Міжнародна група вчених-атмосферологів перевірила температуру, зафіксовану автоматичною метеостанцією в Сіракузах на острові Сицилія, повідомляє ВМО.

Попередній рекорд – 48°C – зафіксували 10 липня 1977 року в Греції. Таким чином температура у 2021 році була майже на один градус вищою.

Дослідники припускають, що це ще не межа, і температура може продовжувати зростати.

Щодо світового рекорду. У містечку Мітрібах на північному заході Кувейту 21 липня 2016 року було зафіксовано найвищу температуру повітря в історії метеоспостережень на нашій планеті. Спека тут досягла плюс 54 градусів за Цельсієм.

Дані про світовий рекорд, представлені кувейтськими метеорологами, прийнято та офіційно підтверджено Всесвітньою метеорологічною організацією (АМО). За повідомленнями користувачів соцмереж, через спеку навіть вибухав бензин в автомобільних баках.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016 - 15:10
Иногда возникает необходимость сделать выбор – поспать или поесть. Но некоторым, особо одаренным, удается совместить несовместимое. Вот и на этом видео, маленький мальчик, борясь со сном, находит в себе силы ...

В Керченском проливе горят корабли: появилось видео

21.01.2019
По последним данным, из-за пожара ...