Вадим Кудіяров: «Гідність нації» підтримує вінницький спорт»

Нещодавно створена Вінницька патріотична громадська організація «Гідність нації» вже почала активно підтримувати місцевий спорт. Серед іншого, вона запровадила систему преміювання кращих спортсменів, які успішно виступають на змаганнях всеукраїнського і міжнародного рівнів. Зокрема, вже фінансово підтримала збірну Вінниччини з фрі-файту (українського виду змішаних єдиноборств), яка  успішно виступила на чемпіонаті України в Тернополі. Четверо її учасників привезли додому медалі різних рівнів.

Чемпіоном серед юніорів у ваговій категорії до 57 кг став Артур Блинда, який здобув путівку на Чемпіонат світу. Бронза також в активі Руслана Ковальчука (до 69 кг). Інші два наших земляки виступали у віковій групі «21 рік і старші». Олександр Кухарук (до 79 кг) виявився віце-чемпіоном. А Дмитро Павлюк (до 84 кг), який вперше поїхав на змагання всеукраїнського рівня, став бронзовим призером. Артур Блинда і Олександр Кухарук на чемпіонаті України виконали розряд кандидата в майстри спорту.

– Спорт необхідно розвивати, адже він виховує в людях патріотизм, цілеспрямованість, вміння боротися і досягати поставленої мети. Всі ці якості завжди будуть в нагоді у житті. Окрім того, спорт слугує профілактикою від наркоманії, алкоголізму, життю у віртуальному просторі, тощо, – прокоментував голова Вінницької громадської організації «Гідність нації» Вадим Кудіяров.

ГО «Гідність нації» запрошує до співпраці місцеві федерації з різних видів спорту. Вона готова підтримувати кращих спортсменів Вінниччини.    

Прес-служба Вінницької громадської організації «Гідність нації»


 
luckyads
Обливки


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

В Одессе на журналистов совершено вооруженное нападение, есть раненные (видео)

03.05.2016 - 18:23
Сегодня, 3 мая, было совершено вооруженное нападение на съемочную группу одесского «Седьмого телеканала». Событие произошло возле офиса канала. К тележурналистам подошли трое парней в спортивной одежде, после чего началась драка. ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...